اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی فاتح یک در قزوین

قزوین - ایرنا - فرمانده انتظامی استان قزوین از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی فاتح یک در قزوین خبر داد.

سردار "مهدی حاجیان" روز شنبه با اعلام این مطلب گفت : به منظور افزایش امنیت عمومی، پاکسازی نقاط آلوده و مبارزه با سرقت های خرد و برخورد با هنجارشکنان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی فاتح یک در مناطق آلوده و جرم خیز  شهرستان قزوین در قالب چند تیم عملیاتی به مرحله اجرا گذاشته شد.

فرمانده انتظامی استان قزوین افزود: در اجرای این طرح مقدار ۲۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر، ۲۷ معتاد متجاهر و ۱۶ توزیع کننده و فروشنده مواد مخدر و ۵ قاچاقچی دستگیر شدند.

وی اضافه کرد: در این طرح همچنین ماموران انتظامی موفق به کشف ۱۱ گوشی تلفن همراه و ضبط خودرو مسروقه، دستگیری ۶ سارق و یک مالخر، توقیف ۵۲ دستگاه موتور سیکلت و خودروی متخلف شدند.

سردار حاجیان تصریح کرد: بازدید از ۹۳ باب واحد صنفی و پلمب ۳ واحد صنفی متخلف ، اخطار تعطیلی و پلمب ۲۶ واحد صنفی از دیگر اقدامات پلیس در راستای اجرای طرح فاتح یک بوده است.

این مقام ارشد انتظامی گفت: بدون شک پلیس در راستای برقراری امنیت در جامعه و برقراری احساس آرامش و رضایت در میان شهروندان با جدیت هر چه تمام تر با عاملان توزیع و فروش مواد مخدر و هنجار شکنان و کسانی که به هر نحوی بخواهند برای شهروندان ایجاد مزاحمت و قصد اختلال در نظم عمومی را داشته باشند، برخورد قانونی خواهد کرد. در قزوین مقابله کرده و در این راه با هیچ فردی مماشات نخواهد داشت.

فرمانده انتظامی استان قزوین ضمن تقدیر و تشکر از همکاری شهروندان در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی ، گفت: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =