۳۱ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۲۱:۱۹
کد خبرنگار: 1459
کد خبر: 83827360
۰ نفر

برچسب‌ها

اجرای سه پروژه شهرداری رشت با قرارگاه خاتم الانبیاء (ص)

رشت _ ایرنا _ رییس شورای اسلامی شهرداری رشت گفت: اجرای سه پروژه شهرداری رشت با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) قطعی شده است.

اسماعیل حاجی پور غروب روز شنبه در جلسه شورای اسلامی این کلانشهر افزود: اجرای روگذر نیروی دریایی، روگذر میدان ولیعصر و زیرگذر شهرداری رشت سه پروژه ای است که توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص)  به زودی اجرایی و کلنگ آن به زمین زده می شود.

وی اظهار داشت: با موافقت اعضای شورای اسلامی رشت از این پس لوایح، طرح ها و مصوبات شورا برای اطلاع مردم در پرتابل شورا قرار خواهد گرفت ضمن اینکه ارتباط مردم با اعضای شورا از طریق شماره ١٣٧ در روزهای سه شنبه از ساعت ١٢ به مدت یک ساعت و نیم فراهم می شود.

حاجی پور در ادامه با گلایه از بزرگنمایی در مورد اشتباه در بیان ضرب المثل توسط یک عضو شورای رشت خاطر نشان کرد: این اشتباه ممکن است برای هر شخصی اتفاق بیافتد، مسئله ای نبودهکه تا این حد بزرنمایی شود حال آنکه برخی کارهایی کرده اند، چرا آنها بیان نمی شود؟  

نائب رییس شورای اسلامی کلانشهر رشت نیز در این جلسه در سخنانی گفت: اشتباه در مورد بیان یک ضرب المثل توسط عضو شورا به میزانی مورد توجه قرار گرفت که اصل موضوع سخنرانی مبنی بر مشکلات کارگران حجمی شهرداری مورد توجه قرار نگرفت.

فرهام زاهد با اشاره به حقوق ۲.۵ میلیون تومانی کارگران شرکتی و حجمی شهرداری اظهار داشت: این مبلغ را هم سر وقت دریافت نمی کنند باید در موقعیت این این نیروها قرار گیریم تا آنها را درک کنیم، چنانکه من به شخصه شهامت و توان اداره زندگی با چنین مبلغی را ندارم.

وی اظهار داشت: کسی در این موارد حرفی نمی زند، انواع بی عدالتی در شهرداری رشت را می بینیم اتفاقی را رقم نمی زنیم، فسادی که در مجموعه شهرداری وجود دارد را می بینیم دم نمی زنیم، منتظریم اتفاقی بیافتد و ژست روشنفکری را برداریم و بگوییم چه شد و چه نشد.

رییس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی رشت نیز در این جلسه با اشاره به افزایش خشونت خانگی بیان داشت: بسیاری از مردم با شماره ١٢٣ بهزیستی آشنایی ندارند در حالی که از این طریق مشاوره های مختلف در زمینه خانوادگی، همسر آزاری و غیره ارایه می شود.

بهراد زاکری با اشاره به ضعف های مدیریتی در ورزش و هیات فوتبال اظهار داشت: تعداد تغییرات مالک سپیدرود در دنیا بی نظیر است در مدت زمان کوتاه این میزان تغییرات ناشی از سوء مدیریت است.

شورای اسلامی رشت ١١ عضو دارد.  

کلانشهر رشت دارای حدود ٧٠٠ هزار نفر جمعیت ثابت است که در طول روز به یک میلیون و ٢٠٠ هزار نفر می رسد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha