برگزاری سمینار ویژه برای داوران لیگ برتری پیش از شروع مسابقات

تهران- ایرنا- رییس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال از برگزاری سمینار یک روزه برای داوران لیگ برتری پیش از شروع مسابقات خبر داد.

علیرضا سهرابی، رییس دپارتمان داوران از برگزاری سمینار یک روزه برای داوران لیگ برتر خبر داد و در این باره اظهار داشت: سمینار یک روزه داوران لیگ برتر با حضور ۴۶ داور فعال روز دوشنبه دوم تیرماه برگزار خواهد شد. این سمینار در ۲ بخش تئوری و عملی با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود. همچنین برای اینکه داوران را آماده قضاوت کنیم بعدازظهر پس از اعلام نتایج تست‌ها تمرینات آمادگی جسمانی آنها را انجام خواهیم داد.

وی در ادامه افزود: با همکاری کمیته پزشکی و ایفمارک پیش از آغاز کلاس تئوری تست PCR از داوران لیگ برتر گرفته می‌شود. ضمن اینکه داوران در هتل در اتاق‌های جداگانه حضور خواهند داشت.

سهرابی در پایان خاطر نشان کرد: سازمان لیگ فوتبال با همکاری ایفمارک از تمامی کمک داوران، داوران فوتسال (آقایان و بانوان) سراسر کشور در مراکز استانی تست‌های کرونا را در هفته جاری به عمل خواهد آورد. لازم به توضیح است، داوران بازی پلی‌آف دور رفت لیگ برتر فوتسال پیش از مسابقه تست‌های مربوطه را انجام دادند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =