خودروهای اسقاطی رها شده در شرق تهران جمع‌آوری شدند

تهران - ایرنا - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه چهار تهران گفت:‌ طرح جمع‌آوری خودروهای اسقاطی رها شده در این منطقه با رعایت تشریفات قانونی اجرا شد.  

به گزارش روز شنبه روابط عمومی شهرداری منطقه چهار تهران، «حمیدرضا فرخی» درباره اجرای این طرح گفت: بر اساس قانون سد معابر عمومی، اشغال پیاده‌روها و استفاده غیرمجاز از میدان‌ها، پارک‌ها و باغ‌های عمومی برای کسب و یا سکنی و یا هر عنوان دیگری ممنوع است و شهرداری مکلف است ضمن جلوگیری نسبت به رفع موانع موجود و آزاد کردن معابر و اماکن مذکور اقدام کند.

وی ادامه داد: در این راستا شهرداری منطقه چهار به منظور رفاه حال شهروندان و بهبود سیمای شهر از ابتدای سال ۹۹ تا به امروز ۱۹ خودرو بلاصاحب و متوقف شده را پس از چندین بار اخطاریه کتبی جمع آوری و به پارکینگ انتقال داد.

فرخی با بیان اینکه خودروهای جمع آوری شده به پارکینگی در همین منطقه منتقل شده است، اظهار داشت: پارکینگ مذکور در محله حکیمیه، خیابان مسعود، بلوار باباییان قرار دارد.
 
معاون خدمات شهری منطقه از شهروندان تقاضا کرد در صورت مشاهده خودروهای رها شده در سطح منطقه با سامانه ۱۳۷ یا ۱۸۸۸ تماس گرفته و آدرس محل خودروها را اعلام کنند.

منطقه ۴ شرقی‌ترین محله تهران؛ ‌ این منطقه با مناطق ١، ٣، ٧، ٨ و ١٣ دارای بدنه مشترک و همجوار است؛ مهمترین محلات این منطقه اوقاف،  تهرانپارس شرقی،  تهرانپارس غربی، جوادیه،  حکیمیه،  خاک سفید،  شمس آباد-مجیدیه،  شمیران نو و شیان از محله های مهم این منطقه است.  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =