ساعی: امیدوارم وزارت ورزش مجوز برگزاری اردو را بدهد

تهران- ایرنا- مدیرفنی تیم ملی تکواندو گفت: تمرینات انفرادی مثل یک کابوس می‌ماند و به پیشرفت ورزشکاران کمکی نمی‌کند. امیدوارم وزارت ورزش مجوز برگزاری اردوهای تیم ملی را بدهد.

«هادی ساعی» روز شنبه پس از جلسه رییس فدراسیون تکواندو و ملی‌پوشان المپیکی، اظهار داشت با توجه به شرایط بحرانی فعلی جلسه‌ای برگزار کردیم تا با شرایط تمرینی بیشتر از قبل آشنا شده و به آنها کمک کنیم. در گذشته نیز هماهنگی بوده و تمرینات آن‌ها را از طریق فضا دنبال می‌کردیم اما امروز بعد از چهار ماه ملی‌پوشان المپیکی را دیدیم تا با وضعیت آن‌ها بیشتر از قبل هماهنگ شویم.

دارنده مدال طلای المپیک ۲۰۰۸ پکن با تاکید بر اینکه تمرین انفرادی کابوس‌وار است، خاطر نشان کرد: اکنون شرایط بسیار سخت است و ورزشکار حرفه‌ای برای پیشرفت به فاکتورهای زیادی لازم دارد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها داشتن حریف خوب است.  

مدیرفنی تیم ملی تکواندو ایران، گفت: هوگو پوشان از لحاظ روحی اذیت می‌شوند و امیدوارم وزارت ورزش اجازه دهد که اردوها را برگزار کنیم.  می‌دانم وضعیت سخت است و اگر اتفاقی رخ دهد فدراسیون زیر سووال می‌رود اما ما نگران ملی‌پوشان خود هستیم.

قهرمان سابق جهان گفت به  «آرمین هادی‌پور» و «میرهاشم حسینی» اعلام کردیم که به فکر آنها هستیم و در حد توانمان به همراه وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک به بازیکنان کمک می‌کنیم.  

ساعی همچنین اظهار داشت: دغدغه اصلی ورزشکاران نداشتن شغل است چرا که ورزش منبع درآمد محسوب می‌شود اما با تعطیلی آن به دلیل کرونا ورزشکاران با مشکل مواجه شده‌اند و از مسوولان می‌خواهم همانطور که به مشاغل آسیب دیده کمک می‌کنند، ورزشکاران را نیز در نظر داشته باشند.  

وی در پایان گفت: فردی که قهرمان جهان و المپیک می‌شود باید حداقل شغلی معمولی داشته تا دغدغه‌های او کم شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =