۳۱ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۱۸
کد خبرنگار: 2158
کد خبر: 83827115
۰ نفر

برچسب‌ها

خدمت کردن به مردم از ارزشمندترین اعمال است

بروجرد – ایرنا – امام جمعه بروجرد گفت: خدمت کردن به مردم از ارزشمندترین اعمال است و مسوولان باید قدر این فرصت را بدانند.

حجت الاسلام و المسلمین سید علی حسینی در دیدار نماینده ولی فقیه لرستان که در دفتر امام جمعه بروجرد برگزار شد، افزود: خدمت به مردم از ارزشمندترین اعمال است چرا که هر کسی در رفع گرفتاری انسانه و مومنان کمک کند اقدامی ارزشمند است.

وی اضافه کرد: خدمت به انسانها برابر ۹ هزار سال عبادت است و اگر مردم به مسئولان نیازمند هستند و می توانند گره گشای کار مردم باشند این کار مسئولان، نعمت و عبادت است.

امام جمعه بروجرد با تاکید بر این که خدمت به مردم برای مسئولان واجب است، بیان کرد: مسوولان باید پاسخگوی مردم باشند، در این روزگار مردم گرفتار هستند و باید مدارا کرد و مسئولان با مردم خوش رفتار باشند.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی اظهار داشت: حکومت اسلامی آرزوی انبیا و امامان بوده و اکنون این حکومت در زمان ما تشکیل شده است که باید قدر این نعمت الهی را بدانیم.

فرماندار بروجرد گفت: شهرستان بروجرد با مشکلات فراوانی روبرو است ولی این مشکلات با همدلی و همفکری مسئولان و مردم نمایان نیست که باید یک وحدت و همدلی در استان لرستان برقرار شود و مسئولان استانی ارتباط خود را با مسئولان شهرستانی بیشتر کنند.

عبدالرحیم رحیمی اضافه کرد: ۳۵ درصد صنعت استان در بروجرد واقع شده اما ۱۰ درصد صنایع بروجرد تعطیل هستند و تاکنون با تلاش و کوشش بیش از ۳۰ واحد تولیدی احیا شده است.

فرماندار بروجرد اظهار کرد: شهرستان بروجرد با کمبود امکانات در بخش شهرداری ها و راهداری  مواجه بوده و در روستاها، راههای روستایی باید بهسازی شود که نیاز به کمک و همکاری است.

رحیمی با اشاره به شیوع کرونا و اقدامات لازم در این راستا گفت: با همدلی و همفکری مشکلات در این بخش مشکلات کنترل شده و متاسفانه تاکنون ۴۹ نفر در شهرستان بروجرد با کرونا فوت کرده اند که میانگین سن فوت شدگان ۷۰‌ سال بوده است.

وی بیان کرد: بروجرد در غربالگری کرونا نیز رتبه اول استان لرستان را کسب کرد و امروز باید با فرهنگ سازی، سازگاری با کرونا را در نظر داشته باشیم و به مردم آموزش دهیم.

فرماندار بروجرد افزود: با توجه به این که بروجرد سابقه دیرینه ای در بحث فرهنگ دارد اما امکانات فرهنگی ضعیف است و باید بیشتر در این زمینه کار شود.

رحیمی اضافه کرد: همچنین بروجرد در زیر ساخت های مختلف شهری باید تقویت شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا نماینده ولی فقیه در لرستان در سفر یکروزه خود به بروجرد با مسئولان و طلاب این شهر دیدار و گفت و گو کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =