بیکاری در شرق استان سمنان ۳۵ درصد است

شاهرود- ایرنا- نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه میزان بیکاری در شرق استان سمنان ۳۵ درصد است گفت: اگر مسوولان نمی‌توانند این آمار را کاهش دهند مانع از بیشتر شدن آن شوند.

علی اصغر خانی روز شنبه در جمع مردم شاهرود به مناسبت افتتاح دفتر نمایندگی نماینده مجلس این شهرستان، افزود: با توجه به ظرفیت‌های بسیار غنی در شرق استان همه مسوولان با یک نگاه و هدف مشترک برای پایین آوردن آمار بیکاری تلاش مضاعف کنند.

وی ایجاد اشتغال پایدار و افزایش تولید داخلی را  از اولویت‌های کاری مجلس یازدهم خواند و تصریح کرد: مسوولان شهرستان برای جذب سرمایه گذاران بسترسازی کرده و  زیرساخت های لازم را فراهم کنند.

خانی با بیان اینکه تشکیل ۲۰ کارگروه تخصصی در دستور کار است، ابراز داشت: بخش دولتی در شهرستان با همکاری این کارگروه ها از فرصت و ظرفیت ها برای ارتقای شهرستان استفاده کنند تا جایگاه واقعی شهرستان را به دست آوریم.

وی از کارکنان دستگاه های اجرایی خواست نسبت به مردم رفتار بهتری داشته و تکریم ارباب رجوع را سرلوحه کار خود قرار دهند.

نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خدمت به مردم وظیفه مسوولان است، تصریح کرد: رقابت سیاسی در انتخابات تمام شده،  از همه نامزدها، نمایندگی و مسوولان برای عمران و آبادانی این شهرستان طلب همراهی دارم.

وی گفت :نماینده  قشر خاصی از جامعه نبوده و وکیل مردمی کسی است که همه جا از حق شهروندان دفاع کند.

در این آیین علیرضا آشوری به عنوان مسوول دفتر ارتباطات، عبدالرحیم ابراهیمیان و حمیده محبی به عنوان مشاور نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی معرفی شدند.

شهرستان شاهرود  افزون بر ۲۲۰ هزار تن جمعیت و  ۵۳ هزار کیلومتر مربع مساحت دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =