۳۱ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۰۶
کد خبرنگار: 1100
کد خبر: 83826963
۰ نفر

برچسب‌ها

عناوین مطبوعات شیراز در آخرین روز بهار

شیراز- ایرنا- روزنامه‌های شیراز در صفحه نخست شماره شنبه ۳۱ خردادماه به بررسی برخی مسایل روز و تحولات مختلف سیاسی، اجتماعی و اقتصادی پرداختند.

روزنامه‌های خبرجنوب، عصرمردم، سبحان، تماشا، طلوع، افسانه، نیم نگاه و شیرازنوین نشریات روزانه شهر شیراز هستند.
در این مطلب، مروری بر عناوین این نشریات خواهیم داشت.

روزنامه سبحان تیتر نخست شماره امروز خود را به گزارشی از افزایش بیش از ۳۰ درصدی اجاره نشینی در فارس اختصاص داده است.
نویسنده در بخشی از این گزارش نوشته است: شرایط بازار مسکن در شهر شیراز حداقل در سال جاری می‌توان گفت که شاهد افزایش آمار اجاره نشینی هستیم آماری که قطعا خیلی از مستاجران را به اجبار حاشیه نشین کرده است.

روزنامه عصر مردم شماره روز شنبه خود را با تیتر اصلی "تصویب قطعنامه ضد ایرانی در شورای حکام آژانس" منتشر کرده است.
راه‌اندازی دوباره نقاهتگاه ۱۰۰ تخت‌خوابی بیماران مبتلا به کرونا در شیراز، آژیر خطر مبتلایان به کرونا در فارس و تصویب ۲۱ پروژه دستاورد سفر استاندار فارس به اقلید از دیگر عناوین مهم صفحه نخست روزنامه عصر مردم است.

روزنامه تماشا دیگر روزنامه استان فارس شماره امروز خود را با تیتری از استاندار فارس تحت عنوان "متناسب با اعتبارات برای رفع مشکلات گام برمی‌داریم" منتشر کرده است.
گرفتاری ۲۰ درصد از جانمعه در تله فقر مطلق، ضرورت اتخاذ رویکردی نو در صیانت از منابع آب و مصرف آب شرب و تصمیم‌گیری شورای شهر شیراز درباره بازگشت برخی محدودیت‌ها همزمان با اوج گیری موج دوم کرونا از دیگر تیترهای صفحه نخست این روزنامه است.

روزنامه شیرازنوین دیگر روزنامه استان فارس نیز شماره امروز خود را با تیتر "تبلور اقتصادی در شاهراه ریلی فارس" منتشر کرده است.
افزایش نظارت بر دولت، نجات میانجنگل فسا از زبانه‌های آتش، لزوم خروج صنایع دستی از کنج تنهایی، جاده‌های خونین فارس، پوشش کامل گازرسانی در اقلید در دیگر عناوین مهم صفحه نخست این روزنامه است.

روزنامه خبرجنوب نیز روز شنبه تیتر اصلی خود را با عنوان "حرکت تخته گاز قیمت‌ها در بازار خودرو شیراز" انتخاب و در بخشی از گزارش خود بیان کرده است: در یک هفته اخیر پراید ۱۴ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ حدود ۱۵ میلیون تومان، پژو پارس ۴۰ میلیون تومان و ۲۰۷ اتومات ۵۰ میلیون تومان گران شد.
انجام اولین جراحی توده ستون فقرات کشور با روشی جدید در شیراز، ثبت نخستین تماشاخانه روباز جنوب کشور به نام شیرازی‌ها و خبر خوش برای زندانیان با بدهی کمتر از ۵۰ میلیون تومان از دیگر تیترهای صفحه نخست روزنامه خبر جنوب است.

روزنامه افسانه دیگر روزنامه چاپ شیراز نیز شماره امروز خود را با تیتر اصلی "سرکشی‌های دلار" منتشر کرده است.
گشایش تماشاخانه روباز در بافت تاریخی شیراز، بیخیالی های دولت-ملت و افزایش آمار کرونا، عدم تعطیلی واحدهای تولیدی و توجه به عشایر فارس و پرداخت مستمری بازنشستگی به روستاییان و عشایر فارس از دیگر عناوین صفحه نخست این روزنامه است.

روزنامه طلوع دیگر روزنامه چاپ شیراز شماره امروز خود را با تیتر اصلی "وضعیت قرمز کرونا در ۶ استان" منتشر کرده است.
هشدار پلیس فتا به متقلبین امتحانات مجازی، مرگ قاضی منصوری در رومانی، امیدواری سازمان جهانی بهداشت به یافتن واکسن کرونا، برطرف شدن مشکل سامانه ۲۰۲۰ به طور کامل از دیگر عناوین صفحه نخست این روزنامه است.
 
 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =