سیاست‌های پیشنهادی برنامه هفتم توسعه در بخش پدافند غیرعامل تصویب شد

تهران- ایرنا- سیاست‌های پیشنهادی برنامه هفتم توسعه در بخش پدافند غیرعامل با حضور رییس ستادکل نیروهای مسلح در کمیته دائمی پدافند غیرعامل تصویب شد.

به گزارش سازمان پدافند غیرعامل کشور، جلسه کمیته دائمی پدافند غیرعامل روز شنبه به ریاست سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رییس ستادکل نیروهای مسلح و با حضور سردار غلامرضا جلالی رییس پدافند غیرعامل کشور و دیگر اعضای این کمیته، در محل ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد.

رییس پدافند غیرعامل کشور و دبیر کمیته دائمی پدافند غیرعامل در این نشست پس از ارائه گزارشی از آخرین تحولات و مهمترین رویدادهای حوزه پدافند غیرعامل و اقدامات و دستاوردها در این حوزه، به تبیین سیاست‌های پیشنهادی کلی جهت تدوین برنامه هفتم توسعه جمهوری اسلامی در بخش پدافند غیرعامل پرداخت و پس از بحث و بررسی و اعمال نقطه نظرات و پیشنهادات اعضاء، کلیات این سیاست‌ها به تصویب این کمیته رسید.

همچنین مقرر شد این سیاست‌های پیشنهادی برای طی فرایندهای قانونی به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارسال شود.

کمیته دائمی(شورای عالی) پدافند غیرعامل، متشکل از رییس ستادکل به عنوان رییس، رییس سازمان پدافند غیرعامل به عنوان دبیر و حضور وزیران کشور، دفاع و معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری و رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی و یکی از معاونین ستادکل نیروهای مسلح است و مصوبات آن با ابلاغ دبیر کمیته دائمی در همه دستگاه‌های اجرایی لازم‌الاجرا است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =