کردستان دومین شهید جهادگر حوزه سلامت را تقدیم کرد

سنندج - ایرنا - خلیل احمدی از پرسنل پرتلاش بیمارستان بعثت سنندج به عنوان دولین شهید مدافع سلامت کردستان در راه خدمت در عرصه بهداشت و درمان برای بهبود وضعیت سلامت جامعه و درمان بیماران کرونایی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

خلیلی دومین شهید مدافع سلامت کردستان از پرسنل فداکار بیمارستان بعثت سنندج بود که در راه خدمت به بیماران کرونایی آسمانی شد، این شهید گرانقدر  امروز به علت نارسایی شدید تنفسی ناشی از بیماری کرونا به خیل شهدای مدافع سلامت پیوست.

به همین مناسبت رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان پیام تسلیت صادر کرد.
در متن پیام دکتر فرزین رضاعی آمده است:
«انا لله و انا الیه راجعون»
خبر شهادت دومین شهید مدافع سلامت دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان، همکار گرانقدر و ایثارگر، شهید فداکار خلیل احمدی شاغل در بیمارستان بعثت سنندج که در راه خدمت به مردم شریف و در خط مقدم مبارزه با این ویروس منحوس امروز به علت ابتلا به بیماری کرونا به خیل شهدای مدافع سلامت پیوست، موجب تاثر و تالم شدید قلبی بنده و سایر همکاران حوزه سلامت شد، این واقعه به همه ما آموخت که کسانی که  با خدا هم عهد شده‌اند در راه نجات جان بیماران از هیچ کوششی فروگذار نکرده و همواره آماده جانفشانی هستند.
اینجانب با قلبی سرشار از اندوه، شهادت این مدافع سلامت را به خانواده داغدار وی، جامعه بزرگ دانشگاه علوم پزشکی کردستان، مردم شریف استان و تمامی کارکنان حوزه سلامت کشور، تسلیت عرض نموده و برای آن شهید علو درجات  و برای بازماندگان محترم صبر مسالت دارم.

فروردین امسال هم شهید محمد یاراحمدی از پرسنل پرتلاش بیمارستان امام خمینی (ره) سقز، به عنوان اولین شهید مدافع سلامت کردستان در راه خدمت در عرصه بهداشت و درمان برای بهبود وضعیت سلامت جامعه و درمان بیماران کرونایی به درجه رفیع شهادت نائل آمده بود.

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: تا ظهر جمعه ۳۰ خرداد در مجموع ۲۰۰ هزار و ۲۶۲ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۲۰ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۹۳۹۲ نفر رسید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =