سرمربی تیم ملی فوتسال: تدارکِ دیدار دوستانه وظیفه من نیست

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: پیدا کردن تیم برای برگزاری دیدارهای تدارکاتی وظیفه من نیست و اگر دیدار تدارکاتی نداشته باشیم، ضرر می‌بینیم.

نخستین دیدار تیم‌های فوتسال گیتی‌پسند اصفهان و مس‌سونگون ورزقان در چارچوب دیدار رفت فینال لیگ برتر فوتسال روز گذشته به میزبانی گیتی‌پسند در اصفهان برگزار شد که تیم مس‌سونگون با پیروزی ۴ بر ۳ توانست نخستین گام را برای کسب عنوان قهرمانی محکم بردارد.

«سیدمحمد ناظم‌الشریعه» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص این دیدار، اظهار داشت: دیدارهای فینال همیشه حساسیت خاص خودش را دارد و همین موضوع باعث می‌شود که بازی زیبایی شکل نگیرد. چیزی که من مشاهده کردم این بود که بدن‌های بازیکنان آماده نبود که البته‌ حق دارند، زیرا زمان طولانی از مسابقات و تمرینات دور بوده و در شرایط ایده‌آل قرار نداشتند.

وی افزود: از مصدومیت‌ها نگران و ناراحت شدم و امیدوارم دیدارهای فینال زودتر تمام شود تا شاهد مصدومیت‌های بیشتر بازیکنان نباشیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال همچنین در مورد اردوی تیم ملی که قرار است ۳ تیرماه برگزار شود، خاطرنشان کرد: متاسفانه برنامه‌هایی که قبلا به کمیته فوتسال ارائه دادیم انجام نشد اما ۳ تیرماه قرار است اردوی جدید با حضور بازیکنان جوان برگزار شود. این اردو تا روز جمعه ادامه دارد.  

وی در خصوص برنامه‌های آینده تیم ملی فوتسال برای آماده‌سازی جهت حضور در جام ملت‌های آسیا، تصریح کرد: قرار است تا شروع جام ملت‌ها در ۲ تورنمنت شرکت کنیم که یکی از آن‌ها در شهریورماه است.

ناظم‌الشریعه با بیان اینکه پیدا کردن تیم برای برگزاری دیدارهای تدارکاتی وظیفه سرمربی تیم ملی نیست، اظهار داشت: اگر بتوانیم سعی داریم خارج از «فیفا دی» نیز بازی‌های دوستانه برگزار کنیم که به آمادگی بیشتر برسیم. اگر نتوانیم دیدارهای دوستانه برگزار کنیم ضرر می‌بینیم و زمان را از دست می‌دهیم.  

سرمربی تیم ملی فوتسال درباره شروع لیگ جدید گفت: با هماهنگی و گفت و گو با سازمان لیگ، برنامه جدید را آماده کردیم و سعی کردیم بهترین شرایط را برای لیگ سال آینده داشته باشیم.  لیگ باید شروع شود و بازیکنان در شرایط مسابقه قرار بگیرند، زیرا با وجود لیگ بازیکنان تیم ملی آماده‌تر می‌شوند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =

سرخط اخبار ورزش