۳۰ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۵۷
کد خبرنگار: 3056
کد خبر: 83826484
۰ نفر

برچسب‌ها

نیمار باید به بارسا غرامت بدهد

تهران- ایرنا- نیمار در پرونده شکایت باشگاه بارسلونا از خود، شکست خورده و به پرداخت غرامت به این باشگاه محکوم شد.

طبق گزارش موندودپورتیوو باشگاه بارسلونا که سه سال پیش از «نیمار» به دلیل دریافت رقمی معادل ۸.۵ میلیون یورو به ‌عنوان پاداش وفاداری در حالی که کمتر از یک سال بعد این باشگاه را ترک کرد، به دادگاه عالی اسپانیا شکایت کرده بود، در این پرونده به پیروزی رسید. این شکست، شکستی بزرگ برای ستاره برزیلی به شمار می‌آید که شاید بازگشت او به بارسلونا را کاملا تحت الشعاع قرار دهد.

نیمار پیش از این از باشگاه بارسلونا به دادگاه شکایت کرده و مدعی شده بود که این باشگاه رقم ۴۳.۶ میلیون یورو به‌عنوان پاداش به وی بدهکار است، اما حالا باشگاه بارسلونا با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد دادگاهی در بارسلونا حکم را به سود این باشگاه کاتالونیایی صادر کرده و ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن به پرداخت ۶.۷ میلیون یورو به باشگاه سابق خود متهم شده است.

نیمار می‌تواند درخواست فرجام‌خواهی به این حکم را بدهد

این پرونده شکایت یکی از دلایلی بود که بخش عمده هواداران بارسلونا در فصل تابستان مایل نبودند این ستاره برزیلی به تیمشان برگردد. بسیاری از نزدیکان بارسلونا از نیمار خواسته بودند برای نشان دادن حسن نیت، از شکایت خود صرفنظر کرده و این پرونده را مختومه اعلام کند. ولی در نهایت چنین اتفاقی نیفتاد.

برچسب‌ها

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =