تولید امنیت مستلزم حمایت از طرح‌های ابتکاری است

تهران - ایرنا - فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: استمرار حرکت بر لبه دانش و ایفای نقش سازنده در تولید امنیت، مستلزم تولید ایده و حمایت از طرح‌های ابتکاری، ساختاری و تجهیزاتی است.

به گزارش روز جمعه روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده در همایش یک‌روزه فرماندهان نیروی هوایی با تاکید بر ضرورت ارتقاء دانش، مهارت‌افزایی و چند مهارتی کردن کارکنان اعم از کارکنان پایور و وظیفه برای استفاده بهینه از ظرفیت نیروی انسانی،  استمرار حرکت بر لبه دانش و ایفای نقش سازنده در تولید امنیت را مستلزم تولید ایده و حمایت از طرح های ابتکاری، ساختاری و تجهیزاتی دانست.
فرمانده نیروی هوایی ارتش در این همایش که معاونین عملیات و بازرسی یگان‌های تابعه نیروی هوایی ارتش نیز حضور داشتند با تاکید بر لزوم توجه ویژه به هدفمند کردن آموزش ها برای افرایش بهره وری در مأموریت‌های عملیاتی، بر ضرورت هدفمند کردن پروازهای آموزشی تاکید کرد.
وی با اشاره به تأکید فرماندهی معظم کل قوا(مدظله العالی) بر رعایت الزامات ایمنی، انجام مأموریت‌های ایمن و پرهیز از سهل‌انگاری را تکلیف همه عوامل دانسته و توجه به نکات ایمنی در همه ابعاد را بسیار حائز اهمیت عنوان کرد.
امیر سرتیپ نصیرزاده ضمن توجه دادن مسئولان به تهدیدات فرهنگی، امنیتی و شناختی گفت: ارتقاء سواد رسانه‌ای برای استفاده ایمن از فضای مجازی امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.
فرمانده نیروی هوایی ارتش خطاب به فرماندهان یگان‌های تابعه خاطر نشان کرد: رسیدگی ویژه به معیشت کارکنان یکی از اولویت‌های ماموریت شما بوده و نوسازی پادگان‌ها و خوشایندسازی محیط زندگی کارکنان و خانواده‌ها در کوی‌های سازمانی مستلزم کار جهادی است.
امیر سرتیپ نصیرزاده با برشمردن آسیب‌های تهاجم فرهنگی و برنامه‌ریزی دشمن برای از هم گسستن قوام خانواده ها، بر تعالی معنوی و بصیرتی کارکنان تاکید کرد.
شورای عالی فرماندهان و معاونان نیروی هوایی ارتش با هدف هماندیشی و تعامل همافزا برای ارتقای توان عملیاتی و استفاده بهینه از تجریبات یگان‌ها به‌ویژه در بخشهای عملیاتی، پروازی و بازرسی و ایمنی با تشکیل دو نشست عمومی و کارگاه‌های تخصصی در دو نوبت صبح و عصر برگزار شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =