امام جمعه دماوند:‌ محاکمه امثال طبری اعتماد عمومی را تقویت می‌کند

تهران – ایرنا – امام جمعه دماوند با بیان اینکه محاکمه امثال طبری ها اعتماد عمومی را تقویت می کند، گفت: مردم از قضات صالح، انقلابی و عادل حمایت و تشکر می‌کنند زیرا سالم سازی درونی دستگاه قضا اصلاح همه قوا را درپی خواهد داشت.

حجت الاسلام و المسلمین کاظم فتاح دماوندی روز جمعه در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهر دماوند که در مسجد جامع شهر با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد، با اشاره به هفته اول تیرماه بنام هفته قوه قضائیه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله بهشتی و شهدای قوه قضائیه، اظهار داشت: رسالت دستگاه قضایی گرفتن حق مظلوم و مبارزه با ظالم و مفسد است.

خطیب جمعه دماوند در ادامه با اشاره به تحولات اخیر در آمریکا، خاطرنشان کرد: تظاهرات فراگیر در ۵۰ ایالت آمریکا و شکستن نمادهای ملی این کشور پس از جنگ جهانی دوم بی سابقه و ابرقدرتی آمریکا در حال افول است زیرا قدرت نرم آنها فرسوده شده است.

حجت الاسلام فتاح دماوندی بیان داشت: آینده جهان شاهد تجزیه و تفرقه در آمریکا خواهد بود و آنها دیگر نام ایالات متحده را به یدک نخواهند کشید با این حال آمریکایی ها تا نفس دارند دست از اختلاف افکنی در کشورهای دیگر برنخواهند داشت؛ بروز رسانی اختلافات در لبنان، سوریه و عراق در دستور کار دائمی دولت آمریکا قرار دارد.

این مقام مسئول در ادامه با اشاره به در پیش بودن دهه کرامت، گفت: ایران اسلامی به نور حضرت معصومه(س) و امام رضا(ع) روشن و متبرک به قدوم این خواهر و برادر است و این دهه فرصت درس آموزی در مدرسه کرامت اهل بیت(ع) و تمرین احسان و بخشندگی است.

وی با بیان اینکه حضرت معصومه(س) الگوی دختران در مبارزه با ظلم و جور و مبلغ قرآن بود، افزود: دشمنان برای نابودی انقلاب اسلامی از راه تضعیف بنیان خانواده و رواج بی بند و باری وارد می شوند درحالی که دختران امروز ما مادران آینده و مربیان فرزندان گام دوم انقلاب هستند که تقویت بنیه های معرفی نسل نو و بصیرت بخشی به آنان، فرصت های انقلاب را افزایش می دهد.

امام جمعه دماوند تصریح کرد: دشمن با سخیف نشان دادن شغل خانه داری و فرزندپروری سعی می کند بنیان خانواده را زیرپا بگذارد که در این میان نقش صدا و سیمای جمهوری اسلامی باید تولید محتوای متناسب با تحکیم بنیان خانواده و فرزندآوری باشد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =