جلسه بررسی ساماندهی بازار اجاره مسکن برگزار می‌شود

تهران - ایرنا - معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی از بررسی پیشنهادات این وزارتخانه برای ساماندهی بازار اجاره در جلسه ستاد اقتصادی دولت به ریاست معاون اول رییس جمهوری در چند روز آینده خبر داد.

به گزارش روز جمعه پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمود محمودزاده ضمن اعلام این مطلب افزود: برنامه خانه دار کردن ۲۰۰ هزار خانوار کم درآمد در دهک های اول تا سوم با همکاری دستگاه های مختلف در حال تدوین است.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: در ماه ها و هفته های گذشته جلسات کارشناسی این طرح با حضور دستگاه های ذی ربط در وزارتخانه برگزار شد و بزودی نتایج آن اعلام می شود.

محمودزاده با بیان اینکه در اجرای طرح خانه دار کردن اقشار کم درآمد، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز حضور دارد، تصریح کرد: طرح مسکن اقشار کم درآمد به غیر از طرح بهسازی و بازسازی سالیانه ۲۰۰ هزار واحد مسکن روستایی و شهرهای کوچک است که تحت مسئولیت بنیاد قرار دارد.

 وی توضیح داد: طرح مسکن اقشار کم درآمد در شهرها به اجرا درخواهد آمد.

شناسایی و تفکیک اقشار کم درآمد تحت پوشش کمیته امداد 

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: شناسایی اقشار کم درآمدی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) در سراسر کشور انجام شده و اکنون، استان به استان و شهر به شهر در حال تفکیک است.

محمودزاده در خصوص پیشنهادهای وزارت راه و شهرسازی برای اجرای دستور رییس جمهوری در خصوص ساماندهی بازار اجاره بها و کنترل قیمت مسکن گفت: پیشنهادهای مشخص وزارت راه و شهرسازی در این باره ارائه و مقرر شد تا در کمیسیون ستاد اقتصادی به ریاست معاون اول رییس جمهور، تعیین تکلیف شود. منتظر هستیم در هفته جاری این جلسه تشکیل و در خصوص اجرای فرمان رییس جمهور تصمیم نهایی گرفته شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =