امام جمعه دیر:  رعایت اصول بهداشتی توسط مردم ضروری است

بوشهر - ایرنا - امام جمعه بندر دیر استان بوشهر گفت: پایبندی مردم به رعایت اصول بهداشتی به عنوان تنها راه مقابله با ویروس کرونا ضروری است.

حجت الاسلام سید علی حسینی روز جمعه در پیام صوتی افزود: با وجود تلاش مجموعه بهداشت و درمان اما به دلیل رعایت نشدن پروتکل‌های بهداشتی آمار مبتلایان و قربانیان ویروس کرونا رو به افزایش است و این کنترل این ویروس فقط در گرو اراده و عمل مردم به رعبت فاصله‌گذاری اجتماعی است.

وی ضمن تبریک هفته قوه قضاییه بیان کرد: برای سالم سازی دستگاه قضا، رفع مشکل تولید، بازگشایی واحدهای تولیدی و حل مشکل کارگران، مبارزه با فساد اقتصادی و دانه درشت‌ها، ابلاغ قانون جرم سیاسی، زمین و کوه‌خواری قدم های خوبی است که از زمان تصدی رئیس جدید قوه قضاییه صورت گرفته‌است.

 امام جمعه دیر ادامه داد: برای اینکه اعتماد مردم بیشتر شود، باید سلامت دستگاه قضا همیشه مورد تاکیدقرار گیرد و با عناصری که فاسد نیستند اما بداخلاق و برخورد انسانی ندارند، برخورد و در گزینش‌ها و عنصر نیروی انسانی سالم دقت شود.

وی با اشاره به روز تبلیغ و اطلاع رسانی و تاسیس تبلیغات اسلامی گفت: مبلغان با هم‌افزایی با یکدیگر و شناخت دقیق برنامه دشمن و تجهیز به سلاح علم و شناخت مخاطب در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن برخیزند و به جدیت تمام به شبهات آنها پاسخ دهند.

حسینی گفت: عامل موفقیت روحانیت و مبلغان دینی، اخلاص و انگیزه الهی و ساده زیستی و هماهنگی بین عمل و گفتار مبلغان است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =