سقوط مینی بوس به دره در دماوند ۱۶مصدوم برجای گذاشت

تهران – ایرنا – رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند گفت: سقوط یک دستگاه مینی بوس به دره در جاده کلاک مشهد این شهرستان، موجب مصدومیت ۱۶ نفر از مسافران آن شد که حال دونفر وخیم است.

سعید طاهری روز جمعه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: ساعت ۸:۳۰ دقیقه، یک دستگاه مینی بوس به داخل دره‌ای در جاده روستایی کلاک مشهد شهرستان دماوند سقوط کرد که طی تماسی با ۱۱۲ تیم های امدادی و خدماتی به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه دو تیم از هلال احمر دماوند و یک تیم از هلال احمر فیروزکوه و همچنین اورژانس، آتش نشانی شهرداری آبسرد و دیگر نیروهای امدادی و خدماتی به محل حادثه اعزام شدند، ادامه داد: این مینی‌بوس ۱۷ نفر مسافر تبعه افغانستانی داشت که تعدادی از مصدومین در خودرو حبس شده بودند و توسط نیروها رهاسازی صورت گرفت.

این مقام مسئول با بیان اینکه حال دونفر از مصدومان وخیم است، گفت: مصدومان حادثه توسط عوامل اورژانس ۱۱۵ از پایگاه‌های سربندان و آبسرد به مراکز درمانی و بیمارستان سوم شعبان منتقل شدند.

طاهری با اشاره به اینکه ارتفاع دره مذکور بیش از ۱۵ متر بوده است و خوشبختانه تاکنون فوتی نداشت، گفت: علت حادثه مشخص نیست ولی عمدتا عامل اینگونه حوادث بر اثر بی احتیاطی و یا خواب آلودگی راننده و یا نقص فنی خودرو ست که با توجه به حجم سفرها از هموطنان درخواست داریم قبل از مسافرت استراحت کافی داشته باشند و قوانین را رعایت کنند.

کلاک مشهد در منطقه شرقی شهرستان دماوند واقع شده و مرز بین شهرستان دماوند و فیروزکوه است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها