دیدار خیریه فوتبال برای آزادی چند زندانی ورزشی برگزار شد

تهران - ایرنا - دیدار خیریه فوتبال بین تیم‌های پلیمر بوشهر و مدیراان تاثیرگذار عصر روز گذشته(پنجشنبه) به منظور آزادسازی چند زندانی ورزشی در زمین چمن دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

در این دیدار که با حضور شاهین سلطان‌پور رییس تربیت بدنی زندان‌های کل کشور و قضاوت مسعود مرادی انجام شد، تیم پلیمر بوشهر توانست با نتیجه ۶ بر صفر تیم مدیران تاثیرگذار را شکست دهد.

سلطانپور در پایان این دیدار ضمن قدردانی از چنین حرکت ارزشمندی که از سوی مدیران موثر در راستای آزادی زندانیان ورزشی آغاز شده ، گفت: ‌اطلاعات مربوط به ورزشکارانی که به دلایل مختلف به خصوص بحث مالی دربند هستند جمع آوری شده و با پیگیری های بعمل آمده از سوی مدیران تیم توانستیم بانک اطلاعاتی خوبی از زندانیان ورزشی عنوان دار، در سراسر کشور بدست آوریم که طی روزهای آتی و با هماهنگی ریاست جدید سازمان زندان‌های کشور و با در نظر گیری اولویت در اختیار تیم مدیران تاثیرگذار قرار خواهد گرفت.

حمید استیلی سرمربی تیم مدیران تاثیرگذار که در کنار سپهر تاروردیان بانی این حرکت ارزشمند شده در خصوص دیدار انجام شده، گفت:‌ همه اعضای تیم مدیران تاثیرگذار افرادی کارآفرین و اثرگذار هستند که در بدترین شرایط موجود و علیرغم تحریم‌های ظالمانه دست از تولید و خدمت برنداشته و در حال کمک به چرخه اقتصادی هستند بنابراین وظیفه خود دانستیم در این فعالیت فرهنگی و خیریه سهمی داشته باشیم.

وی ادامه داد: هدف اصلی از تشکیل تیم مدیران و برپایی چنین دیدارهایی در راستای فعالیت های خیرخواهانه از جمله آزادی زندانیان و درگام دوم حفظ سلامت و شادابی همین مدیران است و امیدوارم با گلریزان و کمک‌هایی که توسط اعضای تیم انجام می شود، ‌بتوانیم پس از هر بازی خیرخوانه حرکت ارزشمندی را انجام دهیم.

بنابر این گزارش، قرار است کمک‌های مالی جمع آوری شده در اولین فرصت و با هماهنگی اداره کل زندانهای کشور با اولویت بندی و هماهنگی مدیران تیم صرف آزادی زندانیان ورزشی شود.

سرپرستی تیم مدیران تاثیرگذار با سپهر تاروردیان است و نادر خردمند، رضا امیری، کیوان میرزایی، بهنام فتاحی، صادق صابری، رامین کشور دوست، امین سلمانی، محمد خردمند، مهدی نشاط، علیرضا طباطبایی، سپهر تاروردیان، امیر حسین رحمانی، حسام مهدیان زاد، مجتبی علیخانزاده، حسام امامی، پیام کرمانی، همایون پورمحمدی، مجید کاظمی، عمار وضعی، حمیدرضا محتشمی، محمدرضا نجفی، علی مطیفی فر، مهدی کشور دوست، رضا چنگیزی، محمد ادیبی، حمیدرضا بنی کریم، علی قاسمی، عادل شریفی، بهنام شاملو، علیرضا رسول زاده، ابراهیم جباری، حمید بهجت منش، فرزاد منظوری، عباس عباسی زاده، محمد مشکانی، یاسر انصاری، رامین خاورزاده، آرش گتویی زاده، محمد محمدی صفت، علی غفوری آشتیانی، احمدرضا صمدی، رضا ایمانی  و رضا فتاحی در این تیم بازی می‌کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =