هفت غرفه در دکه بازار ایرانشهر پلمب شد

زاهدان- ایرنا - رییس مرکز بهداشت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: هفت غرفه در دکع بازار این شهر به دلیل رعایت نکردن هشدارهای بهداشتی به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا پلمب شدند.

مهدی صدرایی نسب روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: پایش مستمر مکان‌های تجمعی بویژه دکه بازار توسط کارشناسان واحد سلامت محیط و کار پس از بازگشایی صنوف هر روز صورت می‌گیرد بطوریکه با افرادی که هشدارهای بهداشتی را رعایت نکنند برخورد می‌شود. 

وی بیان کرد: پس از بازگشایی دکه بازارها کارشناسان واحد سلامت محیط و کار در دو شیفت صبح و عصر از نحوه رعایت پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی در خصوص پیشگیری از ویروس کرونا بازدید می‌کنند

رییس مرکز بهداشت ایرانشهر گفت: فاصله‌گذاری اجتماعی به معنی به حداقل رساندن تماس افراد سالم با یکدیگر است که در این طرح، بهترین و مهمترین عامل خود مردم هستند.

وی اظهارداشت: متاسفانه با گذشت پنج روز از بازگشایی دکه بازارها در ایرانشهر برخی از شهروندان موارد بهداشتی را رعایت نمی‌کنند که این امر باعث افزایش مبتلایان به ویروس کرونا شده است.

به گزارش ایرنا ایرانشهر از توابع سیستان و بلوچستان در ۳۳۷ کیلومتری زاهدان مرکز این استان و در مسیر ترانزیتی چابهار - میلک واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =