۲۸ خرداد ۱۳۹۹، ۸:۳۱
کد خبرنگار: 2110
کد خبر: 83824686
T T
۳ نفر

برچسب‌ها

شهردار مریوان استعفا کرد

۲۸ خرداد ۱۳۹۹، ۸:۳۱
کد خبر: 83824686
شهردار مریوان استعفا کرد

سنندج - ایرنا - رییس شورای اسلامی شهر مریوان گفت: سیروان ویسی شهردار این شهر بعد از پنج ماه خدمت در شهرداری از سمت خود استعفا کرد.

عبدالله عبدی با اعلام این خبر اظهار داشت:‌ شهردار مریوان سه‌شنبه شب با انتشار پیامی در فضای مجازی از سمت خود استعفا و اعلام کرد که دیگر حاضر به ادامه کار در سمت شهردار نیست.

وی افزود:‌ بعد از استعفای شهردار مریوان اعضای شورای اسلامی شهر بلافاصله جلسه فوق العاده ای برگزار و با اکثریت آرا با استعفای شهردار موافقت کردند.

عبدی یادآور شد: اعضای شورای اسلامی همچنین با اکثریت آرا آراس قاسمی پور معاون اداری شهرداری را به عنوان سرپرست انتخاب و صورتجلسه را امضا و به فرمانداری ارجاع دادند.

آراس قاسمی پور سرپرست جدید شهرداری مریوان پیش از این معاون اداری و معاون مالی شهرداری بود و از مهمترین سوابق وی می توان به مدیر عامل اسبق سازمان حمل و نقل و تاکسیرانی شهرداری و شهردار سابق شهر چناره اشاره کرد.

شهر مریوان با جمعیت بیش از ۱۰۰ هزار نفری به عنوان مرکز شهرستان یکی از شهرهای پرجمعیت استان کردستان است که در سال های اخیر حاشیه نشینی و ساخت و سازهای غیرمجاز در این شهر رو به افزایش است، این شهر در انتخابات شورای اسلامی دارای هفت عضو اصلی و ۲ نفر علی البدل است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha