۲۱ عضو جوان هلال‌احمر کرمان تسهیلگران توسعه کسب و کارهای خرد می‌شوند

کرمان - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: ۲۱ نفر از اعضای جوانان این جمعیت طی قراردادی با شرکت دانش پژوهان کاردوک به عنوان تسهیلگر در حوزه کسب و کارهای خرد و کسب آموزش‌های مربوطه توانمند می‌شوند.

به گزارش شامگاه سه‌شنبه ایرنا، رضا فلاح در نشست هماهنگی با رییس هیات مدیره شرکت دانش پژوهان کاردوک افزود: اعضای جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمان در حوزه کسب و کارهای خرد با همکاری شرکت دانش پژوهان کاردوک در طی سال های گذشته در سطح کشور موفق عمل کرده‌اند. 

وی اظهار داشت: طرح پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و توانمندسازی جوامع محلی با توجه به رسالت و ماموریت جمعیت هلال احمر در زمینه کمک به تسکین آلام بشری و حفظ کرامت انسان ها در سازمان جوانان جمعیت هلال احمر اجرا می‌شود. 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به انعقاد قرارداد این جمعیت با شرکت دانش پژوهان کاردوک گفت: این قرارداد با هدف ارائه خدمات آموزشی برای تسهیلگران و اعضای گروه‌های مشارکت محلی (مشارکت جو)، همچنین ارائه خدمات مشاوره ای و مدیریتی در زمینه بسترسازی برای شکل‌گیری کسب و کارهای خرد و کسب درآمد برای جامعه هدف در استان از طریق اجرای طرح «توانمندسازی محلی با رویکرد توسعه کسب و کارهای خرد» منعقد شده است. 

وی تصریح کرد: در انعقاد این تفاهم‌نامه، ۲۱۰ نفر در قالب ۲۱ گروه مشارکت محلی در محلات هدف استان در زیر مجموعه تسهیلگران آموزش‌های مربوطه را می‌گذرانند. 

نشست هماهنگی آموزش و توانمندسازی ۲۱ تسهیلگر از بین اعضای جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمان با رویکرد توسعه کسب و کارهای خرد با حضور مدیرعامل و جمعی از اعضای شورای معاونین جمعیت هلال احمر استان کرمان و رئیس هیات مدیره شرکت دانش پژوهان کاردوک برگزار شد. 

در ادامه نیز نشست هماهنگی و توجیهی اعضای منتخب تسهیلگر با سرپرست معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمان و رییس هیات مدیره شرکت دانش پژوهان کاردوک برگزار شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =