انتخابات خانه مطبوعات یزد برگزار شد

یزد- ایرنا- اعضای هیأت مدیره خانه مطبوعات و رسانه‌های یزد امروز ( سه‌شنبه ) با برگزاری انتخابات الکترونیک و مشارکت ۱۰۵ نفر( ۷۰ درصد) معرفی شدند.

به گزارش عصر سه‌شنبه روابط عمومی این تشکل ، ششمین دوره انتخابات همزمان با برخی استان‌ها از ساعت ۹ الی ۱۳ برگزار شد که در پایان در بخش مدیران مسوول، سهیل شریعت‌مداری با ۶۲ رای و کاظم سبحان‌زاده با ۵۱ رای به عنوان اعضای اصلی و سعیده‌سادات درخش با ۳۵ رای به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

همچنین در بخش خبرنگاران نیز، فرزاد فیضی با ۶۵ رای، امین سامعی با ۵۴ رای و صالح مستوفیان  با ۵۲ رای به عنوان اعضای اصلی و مسعود میرجلیلی  با ۴۳ رای و مهتاب دره شیری با هشت  رای به عنوان اعضای علی البدل معرفی شدند.

عضو اصلی بخش سرپرستی روزنامه‌های سراسری هم کاظم صادقپور با ۴۴ رای انتخاب شد و محمد میررحیمی بیداخوید با ۲۲ رای به عنوان عضو علی البدل معرفی شد.

در بخش سرپرستی خبرگزاری‌ها، فرشاد براتی  با ۶۷ رای به عنوان عضو اصلی و زهرا عابدی با ۱۵ رای به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند و سمیه گلابگیریان با ۵۸ رای و امیر رضازاده با ۵۳ رای به عنوان بازرسین اصلی و امیرعباس حیران  با ۲۸ رای به عنوان بازرس علی البدل معرفی شد.

خانه مطبوعات یزد ۱۳۹ نفر عضو دارد و هیات مدیره بر اساس قانون سه سال فعالیت می‌کند.

استان یزد یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =