۲۷ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۴۶
کد خبرنگار: 1455
کد خبر: 83824432
۰ نفر

برچسب‌ها

آغاز دوره های آموزشی صنایع دستی در لرستان

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت: دوره‌های آموزشی کوتاه مدت صنایع دستی در شهرهای خرم‌آباد و چگنی به صورت رایگان آغاز شد.

سید امین قاسمی روز سه شنبه به رسانه ها اعلام کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا با رعایت همه پروتکل‌های بهداشتی، حفاظتی و نیز رعایت حداکثری فاصله گذاری اجتماعی، دوره‌های آموزشی کوتاه مدت صنایع دستی در شهرستان‌های خرم آباد و چگنی آغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه این آموزش‌ها در یک دوره سه ماهه ایام تابستان برگزار خواهد شد، افزود: این دوره‌ها در شهرستان خرم آباد شامل رشته‌های حکاکی روی چرم، ماشته بافی، زره بافی، سرمه دوزی و مینا کاری درشهرستان چگنی شامل رشته‌های گلیم بافی و خوس بافی است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان بیان کرد: دوره‌های آموزشی صنایع دستی در استان با هدف حرفه آموزی و مهارت فنی به منظور تولید و اشتغال مولد و دیرپا با اعتباری بالغ بر ۱۲۰ میلیون تومان برگزار خواهد شد.

قاسمی افزود: همه کلاس‌های آموزشی دوره‌های کوتاه مدت صنایع دستی که توسط این اداره کل برگزار می‌شود به صورت کاملاً رایگان و بدون پرداخت هرگونه

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =