بخش‌های ویژه کتب دفاع مقدس در قرارگاه‌های سربازی ایجاد شود

تهران-ایرنا- فرمانده کل ارتش با تاکید بر این که باید بخش ویژه ای برای کتاب‌های دفاع مقدس و کتب نظامی در کتابخانه‌های قرارگاه‌های سربازی ایجاد شود، گفت: لازم است معارف جنگ و رشادت‌های رزمندگان دفاع مقدس برای سربازان به صورت دقیق تشریح و تبیین شود.

به گزارش روابط عمومی ارتش، سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، صبح سه‌شنبه با حضور در تیپ آموزش سربازی حضرت امیرالمومنین(ع) نیروی هوایی ارتش، از بخش های مختلف این تیپ اعم از پاسدارخانه، آسایشگاه‌های سربازی و دانشجویی، کتابخانه، کلاس‌های میدانی، نمازخانه‌ها، سالن‌های غذاخوری، مجتمع پزشکی درمانی و نقاهتگاه پیش بینی شده برای بیماران احتمالی مبتلا به کرونا، بازدید کرد.

فرمانده کل ارتش در بدو ورود به تیپ حضرت امیرالمومنین(ع)، با حضور در یادمان شهدا و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا اَدای احترام کرد.

وی در جمع فرماندهان و کارکنان این تیپ آموزشی، با تاکید بر لزوم تبیین رشادت های رزمندگان دوران دفاع مقدس، گفت: یکی از مهم‌ترین مباحث آموزش سربازان، بیان  معارف جنگ و رشادت های رزمندگان در دوران دفاع مقدس و همچنین نقش نیروی هوایی ارتش در دفاع مقدس است.

سرلشکر موسوی افزود: در این راستا لازم است، فرماندهان و مربیان آموزشی، دوره های  معارف جنگ را گذرانده تا بتوانند مفاهیم و معارف جنگ را به خوبی تفهیم کنند.

وی ضمن تاکید برلزوم  ارزیابی سطح علاقه مندی سربازان و دانشجویان وظیفه به کتاب و کتابخوانی خاطرنشان کرد: باید بخش ویژه ای برای کتب دفاع مقدس و کتب نظامی در کتابخانه های قرارگاه های سربازی ایجاد شود.

فرمانده کل ارتش، همچنین به‌شکل چهره به چهره با فرماندهان و سربازان این تیپ دیدار و  گفت و گو کرد.

در این بازدید، امیر سرتیپ خلبان نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش، امیر سرلشکر موسوی را همراهی کرد.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =