سرمربی آنتورپ: برای رسیدن به شرایط ایده‌آل به زمان نیاز داریم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال آنتورپ بلژیک گفت: برای رسیدن به شرایط ایده‌آل به زمان نیاز داریم تا با قدرت پای به مسابقات بگذاریم.

اولین تمرین تیم فوتبال آنتورپ بلژیک پس از تعطیلات طولانی مدت روز دوشنبه برگزار شد. این در حالی بود که تمام نفرات پس از انجام آزمایشات کرونا با ماسک در محل تمرین حضور پیدا کردند.

ایوان لکو سرمربی کروات این آنتورپ در جریان این تمرین گفت: خوشحالیم که تمرینات را آغاز کردیم تا برای بازگشت به فوتبال آماده شویم. به زمان نیاز داریم تا در این مدت طولانی بازیکنان به آمادگی خوبی برسند. آنها پس از این وقفه طولانی دوباره نیاز دارند تا کار با توپ، بازی در زمین چمن و بودن در کنار بکدیگر را درک کنند.

وی افزود: این وظیفه ما است تا از هر نظر، بدنی، تاکتیکی و ذهنی بازیکنان را برای بازگشت به میادین مهیا کنیم. هنوز کار زیادی پیش رو داریم تا بازیکنان‌ به آمادی کافی برسند. باید کارها را به خوبی پیش ببریم تا با آمادگی خوبی پای به مسابقات بگذاریم.

تیم آنتورپ بلژیک علیرضا بیرانوند را برای فصل آینده خریداری کرده است اما به خاطر برخی قوانین خاص این دروازه‌بان نتوانست به بلژیک سفر کند و به تمرینات پرسپولیس بازگشت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =