۲۷ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۲۴
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 83824289
۰ نفر

برچسب‌ها

چگونه در زمان کرونا جشن قهرمانی بگیریم؟ از بایرن بپرسید

تهران- ایرنا- بایرن مونیخ امروز (سه‌شنبه) در صورت پیروزی برابر وردربرمن قهرمان بوندسلیگا خواهد شد اما به منظور احترام به تدابیر امنیتی و بهداشتی وضع شده برای مقابله با پاندمی کرونا، هرگونه جشن و پایکوبی در کوچک‌ترین وسعت ممکن برگزار خواهد شد.

لیگ فوتبال آلمان (DFL) گفت که در مقررات این نهاد در خصوص شروع مجدد لیگ، مقرر شده است که قهرمان و تیم‌های سقوط کرده تا پایان آخرین دیدار به طور رسمی معرفی نخواهند شد. علاوه بر این، فرض بر این نهاده شده است که در صورت توقف مجدد لیگ توسط پاندمی، آخرین جایگاه تیم‌ها قابل بازبینی است.

در نتیجه، جام قهرمانی تا پایان فصل یعنی ۲۷ ژوئن (۷تیرماه) و پس از دیدار بایرن و وولفسبورگ، به قهرمان اهدا نخواهد شد.

چه نوع جشنی در انتظار قهرمان است؟

لیگ آلمان تا زمان مشخص شدن قهرمان برنامه خود را اعلام نمی‌کند اما هرگونه جشن تحت الشعاع تدابیر بهداشتی خواهد بود.

این مقررات برای حضور افراد در منطقه داخلی، زمین بازی و نیمکت ذخیره ها محدودیت ۱۰۰ نفر را اعمال می‌کند و این بدان معنا است که «کارل هاینس رومینگه» رییس بایرن و سایر مقامات که جواز حضور روی سکوها را دارند، اجازه ورود به زمین بازی را نخواهند داشت.

در مسیر تابعیت از مقررات، هیچ هوادار یا عضوی از خانواده بازیکنان نیز حاضر نخواهد بود.

تکلیف رژه قهرمانی در شهر چه می‌شود؟

آیین سنتی اعطای جام برابر هواداران در ساختمان شهرداری پیش‌تر لغو شده است.

«دیتر ریتر» شهردار مونیخ در این باره گفت: پایبندی به این سنت متاسفانه شدنی نیست اما اطمینان دارم راه حلی مناسب برای تمجید از قهرمانی بایرن پیدا خواهد شد.

آیا باواریایی‌ها می‌توانند به طور گروهی جشن بگیرند؟

تیم و کادر فنی می‌توانند در کنار یکدیگر جشن بگیرند زیرا آنها به طور مداوم تحت آزمایش کرونا قرار گرفته و هفته‌ها در کنار یکدیگر کار کرده اند.

اگر روسای باشگاه همچون رومینگه یا «اولی هوینس» رییس سابق این باشگاه خواستار حضور در جشن قهرمانی باشند باید پیش از همراهی تیم آزمایش کرونا داده و نتیجه آزمایش آنان منفی اعلام شود.

با توجه به اینکه فینال جام حذفی چهارم جولای (۱۴تیرماه) برگزار می‌شود، بایرن همچنان باید پروتکل‌های بهداشتی را تا زمانم تقابل با بایر لورکوزن در برلین، رعایت کند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =