۲۷ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۳۴
کد خبرنگار: 1154
کد خبر: 83824274
۰ نفر

برچسب‌ها

مدیریت جهادی به توسعه روستاهای بخش مرکزی میبد کمک می‌کند

یزد- ایرنا- بخشدار مرکزی میبد گفت: روستاهای این منطقه از ظرفیت‌های مختلف در حوزه منابع انسانی، دامی، اقتصادی و کشاورزی برخوردار است که برای استفاده از آن در توسعه نیاز به مدیریت جهادی در منطقه داریم.

به گزارش روز سه‌شنبه روابط عمومی فرمانداری میبد محمدجواد احمدی در نشست مشترک دهیاران روستاهای بخش مرکزی، افزود : پیگیری درخواست‌ روستاییان در توسعه ،آبادانی، اقتصادی و معیشتی مردم برای بهره‌برداری از این ظرفیت‌ها اهمیت زیادی دارد.

وی یکی از مشکلات اساسی روستاهای بخش مرکزی را تعیین حریم عنوان کرد و گفت: پیگیری این موضوع باید برای کاستن از دغدغه روستاییان در استان یزد همچنان با تلاش مسوولان ادامه داشته‌ باشد.

بخشدار مرکزی میبد افت فشار آب و کیفیت پایین آب روستاها را هم دومین مشکل برشمرد و اظهار امیدواری کرد که  به‌زودی مشکل یادشده با قرار گرفتن چاه محمدآباد در مدار تولید و برداشت حدود ۲۵ لیتر در ثانیه مشکل آب ،این روستاها رفع شود.

احمدی همچنین تأمین روشنایی و امنیتی و آسفالت معابر را از دیگر مشکلات روستاهای بخش مرکزی عنوان کرد و به رایزنی‌ با اداره برق برای تامین دوربین‌های امنیتی و پیگیری آسفالت معابر اشاره کرد.

میبد شامل سه بخش مرکزی ، ندوشن و بفروئیه است. در گزارش ارسالی به تعداد روستاها و جمعیت بخش مرکزی شهرستان اشاره ای نشده است.

مرکز شهرستان ۱۰۵هزار نفری میبد در ۵۰ کیلومتری شمال غرب شهر یزد مرکز این استان قرار دارد.     

برچسب‌ها

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =