جمهوری اسلامی ایران یک کشور امن و با ثبات در منطقه است

تهران - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران، یک کشور امن و باثبات در منطقه است و دشمن با اعمال تحریم‌ها در صدد است این ثبات را برهم بزند، این در حالی است که مردم ما در مقابل تمامی فشارها، استقامت کردند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری امروز (سه‌شنبه) در نشست تخصصی سراسری فرماندهان انتظامی کشور که به صورت ویدئو کنفرانسی و با حضور پلیس‌های تخصصی، معاونان و فرماندهان انتظامی استان ها در ستاد فرماندهی ناجا برگزار شد،  با اشاره بر نقش مشارکت آحاد جامعه در حفظ امنیت بی نظیر در کشور، گفت: نیروی انتظامی ضمن انجام وظایف ذاتی خود با تمام ظرفیت در کنار دستگاه های بهداشتی، درمانی، رفاهی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از هر زمان، آماده تر در خدمت صادقانه به مردم عزیز خواهد بود.  

فرمانده ناجا با تاکید براینکه امنیت امروز موجب افتخار کشور است، عنوان کرد: در این راستا لازم است که تمامی فرماندهان انتظامی استان ها در حوزه ماموریتی خود اشراف اطلاعاتی کامل داشته باشند.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی به حول و قوه الهی و همت تمامی فرماندهان و آحاد کارکنان توانسته در شرایط خاص کنونی ماموریت های خود را به نحو مطلوب به سرانجام برساند.

عملکرد ناجا در اجرای ماموریت های سال ۹۸ رضایت بخش بود

عالی ترین مقام انتظامی کشور با بیان اینکه کارهای بزرگی در ناجا انجام شده، عنوان کرد: سال ۹۸ یک سال استثنایی بود که با لطف الهی این نظام مقدس از گذرگاه های سخت به خوبی عبور کرد البته عملکرد ناجا در اجرای ماموریت ها نیز رضایت‌بخش بود.

فرمانده ناجا تاکید کرد: انتظار ما از کارکنان این است که از ظرفیت های موجود بیش از گذشته برای اجرای ماموریت ها بهره ببرند؛ نیروی انتظامی سالانه در حوزه های مختلف خدمات بسیاری را به مردم ارائه می دهد حتی در بسیاری از مواقع برخی کم کاری ها را پوشش می دهد و خلأهای موجود را رفع می کند.

اهتمام ویژه به ارتقای امنیت و کاهش آسیب پذیری‌ها در جامعه

سردار اشتری تصریح کرد: باید ارائه خدمات به موقع و بی منت و همچنین ارتقاء امنیت در سطح جامعه به طور ویژه مورد اهتمام قرار بگیرد.

وی با تاکید بر اینکه امروز نیاز به امنیت بر کسی پوشیده نیست، گفت: سلامت و امنیت از نعمت های خداوند است و در تمامی امور تاثیرات بسیاری دارد، بنابراین لازم است تمامی ظرفیت ها را در راستای توانمندی و تقویت ناجا پای کار بیاوریم.

عالی ترین مقام انتظامی کشور ادامه داد: امروز آمریکای جنایتکار به دنبال اختلاف افکنی در بین مردم ایران است، که این اختلاف افکنی ها گریبانگیر آنها شده و همچنین شاهد اعتراض های مردمی در کشور آنها هستیم. وی در ادامه به امنیت مرزها اشاره و عنوان کرد: مرزبانان حافظ امنیت در مرزها هستند بنابراین لازم است که با برنامه ریزی اصولی و دقیق از ورود کالاهای قاچاق به کشور جلوگیری کنند.  

عالی ترین مقام انتظامی کشور تاکید کرد: ناجا با اخلالگران، مجرمان، اشرار، اراذل و اوباش با قاطعیت برخورد  می کند و اجازه عرض اندام به آنها نمی دهد.

فرمانده ناجا به موضوع شیوع کرونا در کشور اشاره و بیان کرد: الحق و الانصاف نیروی انتظامی اقدامات خوبی برای مقابله با این ویروس منحوس در کشور انجام داده است؛ بعد از کادر درمانی، آحاد کارکنان ناجا بیشترین ارتباط را با مردم داشته اند بنابراین وظیفه است که از سلامت همکاران مان به نحو احسن مراقبت کنیم.

سردار اشتری در ادامه جلسه از زحمات تمامی فرماندهان، معاونان، پلیس های تخصصی به دلیل جدیت در اجرای کارها تشکر و قدردانی کرد و گفت: این عزیزان برای به انجام رساندن ماموریت ها سعی و تلاش های بسیاری کرده اند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور خاطرنشان کرد: امیدواریم به لطف و عنایت الهی و هدایت های راهگشای مقام عظمای ولایت و هوشیاری تمامی کارکنان بتوانیم همچنان در اجرای ماموریت ها و خدمت به مردم پیشتاز باشیم. #
 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =