امام جمعه کرمانشاه: حقوق بشر آمریکایی در راستای اهداف سیاسی است

کرمانشاه - ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: حقوق بشر آمریکایی تنها در راستای اهداف سیاسی است و استکبار به دروغ آن را مطرح می‌کند.

آیت الله «مصطفی علما» روز سه‌شنبه در جلسه برنامه ریزی هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی (۶ تا ۱۲ تیر ماه) با حضور نمایندگان دستگاه هایی اجرایی در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه بر روشنگری مردم و تنویر افکار عمومی نسبت به جنایات آمریکا تاکید کرد.

وی با اشاره به جنایات آمریکا در سطح جهان گفت: ظلم آمریکا تازگی ندارد و حقوق بشر آمریکایی فقط در مقام حرف و برای سوء استفاده از این تعابیر است وگرنه چگونه ممکن است دولتی دم از حقوق بشر بزند اما مردم خود را با آن وضع فجیع سرکوب کند.

آیت الله علما افزود: وقتی آمریکا در بیش از ۱۳۴ کشور دخالت مستقیم نظامی می کند و هزاران نفر از مردم آن کشورها را به خاک و خون می کشد نمی تواند ادعای دفاع از حقوق بشر را داشته باشد، لذا باید با استفاده از تمامی ظرفیت های رسانه ای جنایات آمریکا را برملا کرد و با ایجاد جذابیت های های بصری و رسانه ای این جنایات شیطان بزرگ را به اطلاع مردم دنیا رسانید.

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با اطلاع کامل از این جنایات آمریکا است که بارها و بارها تاکید بر افشای همه جانبه جنایات این دولت استکباری را در سطح منطقه و جهان دارند.

وی با بیان ضرورت داشتن بصیرت و آگاهی نسبت به جنایات آمریکا خاطر نشان ساخت: تمام اعتبار ما، بصیرت و آگاهی ماست و امام راحل با استفاده از همین بصیرت مثال زدنی خود از قریب ۶۰ سال پیش و در ابتدای شروع نهضت همواره سعی در روشنگری افکار عمومی با استفاده از عنصر بصیرت افزایی را داشتند.

سرخط اخبار استان‌ها