کویر سمنان زیربال‌های امنیت‌آفرین پهپاد پلیس

سمنان- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان اظهار داشت: امنیت مناطق کویری استان با اشراف اطلاعاتی پلیس استان با بهره گیری از فناوری پهپاد دوچندان شد.

سرهنگ سید علی میراحمدی روز سه شنبه به رسانه ها اعلام کرد: پلیس برای برقراری نظم و امنیت هر روز خود را به فناوری های نوین مجهز می‌کند.

وی  با اشاره به به کارگیری پهپادها برای ارتقاء امنیت در مناطق کویری استان سمنان افزود: پلیس استان با این ابزار پیشرفته اشراف اطلاعاتی خود را در مقابله با اقدامات سوداگران مرگ در کویر پهناور مرکزی افزایش داد و کویر را برای قاچاقچیان مواد مخدر به منطقه ای ناامن مبدل کرد.

وی با بیان اینکه کیفیت بالای تصویربرداری امکان شناسایی دقیق را حتی در شب برای پلیس به خوبی فراهم می کند خاطرنشان کرد: با اطلاعاتی که پهپادها در اختیار پلیس قرارمی‌دهد، گشت های کویری به صورت بسیار هدفمند به کارگیری خواهد شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان به برنامه‌ریزی‌های گسترده و دقیق برای تامین آرامش مردم و مبارزه بی امان با قاچاق مواد مخدر اشاره کرد و گفت : تقدیم هزاران شهید و جانباز در این راه عزم جدی پلیس در برچیدن بساط اعتیاد را نشان می دهد.

سامانه کشوری نظارت پهپادی جاده ها به صورت آزمایشی روز بیستم خرداد امسال در سمنان با حضور سردار سیدکمال هادیانفر رییس پلیس راهور ناجا راه اندازی شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =