بخش زیادی از امنیت استان مرهون تلاش پلیس است

کرمانشاه- ایرنا - استاندار کرمانشاه با تقدیر از خدمات نیروی انتظامی گفت: امروز بخش زیادی از امنیت موجود در استان مرهون تلاش‌های ماموران پلیس است.

 «هوشنگ بازوند« روز سه شنبه در حاشیه بازدید از دستاوردهای طرح ارتقا امنیت اجتماعی پلیس اظهارداشت: ماموران انتظامی استان در ۴۸ ساعت اخیر کشفیات خوبی در حوزه های مختلف داشتند که بیانگر اشرافیت آنها بر کارهاست.

وی ادامه داد: از این کشفیات می توان ۲ برداشت انجام داد، یکی آنکه پلیس شبانه روز برای ایجاد امنیت تلاش می کند که جای تقدیر و تشکر از فرمانده انتظامی استان و کارکنان خدوم آن دارد.

بازوند تصریح کرد: پیام دیگر این کشفیات گسترده آن است که مجرمان، خلافکاران و اراذل و اوباشی که به دنبال ایجاد ناامنی هستند رفتار آنها تحت کنترل پلیس است و حرکت آنها بدون پاسخ نخواهد ماند.

استاندار کرمانشاه یادآوری کرد: امروز خوشبختانه امنیت خوبی در سطح استان برقرار است که بخش اعظمی از آن مرهون تلاش ها و جانفشانی های پلیس هستیم.

وی گفت: امروز نقطه امنی برای مجرمان در کرمانشاه وجود ندارد و خود آنها نیز به این نتیجه رسیده اند که حتما در چنگال قانون گرفتار خواهند شد.

بازوند در پایان گفت: امیدوارم مردم نیز که همواره همکاری خوبی با پلیس داشته اند این همکاری را تداوم ببخشند تا شاهد ارتقاء امنیت موجود در استان باشیم.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه نیز از اجرای طرح بزرگ ارتقاء امنیت اجتماعی در شهر کرمانشاه خبر داد و گفت: در این طرح ۴۸ ساعته نتایج خوبی از جمله کشف ۲۱۱ کیلوگرم انواع موادمخدر و اعمال قانون ۷۰۶ دستگاه وسیله نقلیه متخلف حاصل شد.

سردار «علی اکبر جاویدان« در جمع خبرنگاران اظهارداشت: یکی از برنامه های اجرا شده در این طرح توقیف و اعمال قانون وسایل نقلیه متخلف بود که در این راستا ۷۰۶ دستگاه با برخورد پلیس مواجه شد.

سرخط اخبار استان‌ها