۲۷ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۱۵
کد خبرنگار: 2191
کد خبر: 83824132
۰ نفر

برچسب‌ها

تاکسیداران سبزوار خواستار  افزایش نرخ کرایه شدند

سبزوار- ایرنا- جمعی از تاکسیداران سبزوار روز سه‌شنبه با مراجعه به شورای شهر و فرمانداری این شهرستان خواستار افزایش نرخ کرایه تاکسی شدند.

یکی از رانندگان تاکسی در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: با وجود مصوبه افزایش کرایه ناوگان بار و مسافر در شورای شهر سبزوار، تاکنون این مصوبه برای تصمیم گیری نهایی به هیات تطبیق فرمانداری شهرستان ارسال نشده است.
وی که خواست نامش ذکر نشود افزود: در یکصد و نود و ششمین جلسه رسمی شورای شهر سبزوار افزایش نرخ خدمات و تعرفه کرایه ناوگان بار و مسافر به تصویب شورا رسید که با گذشت دو هفته این مصوبه با سهل انگاری هنوز به هیات تطبیق فرمانداری نرسیده است.
معاون فنی و عمرانی فرمانداری سبزوار نیز در این باره گفت: مصوبه افزایش کرایه ناوگان بار و مسافر از سوی شورای شهر سبزوار به هیات تطبیق فرمانداری ارسال نشده است.
حسین شاد افزود: چنانچه مصوبه افزایش نرخ  کرایه به هیات تطبیق ارسال شود، در اولین فرصت بررسی می‌شود تا نگرانی تاکسی‌داران سبزواری برطرف شود.
رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سبزوار هم گفت: در نشست ۱۲ خرداد سالجاری شورای شهر سبزوار، لایحه افزایش بهای خدمات و تعرفه کرایه ناوگان بار و مسافر به تصویب رسید اما تاکنون از سوی شورای شهر به هیات تطبیق فرمانداری ارسال نشده است.
مجید استیری افزود: اعمال افزایش کرایه ناوگان بار و مسافر نیازمند تایید هیات تطبیق فرمانداری سبزوار است که باید این مصوبه از سوی رییس شورای شهر سریعتر به منظور تایید نهایی به هیات تطبیق ارسال شود.
وی ادامه داد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را  از طریق شماره تلفن ۴۴۶۶۷۴۰۰ با اعلام کد تاکسی و نام آژانس به واحد بازرسی و رسیدگی به شکایات مردمی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اعلام نمایند.
روزانه ۱۰۰ هزار مسافر درون شهری در سبزوار با هزار و ۱۸۰ دستگاه تاکسی جابه‌جا می‌شوند که از این تعداد ۱۴۰ دستگاه تاکسی بی‌سیم است.
سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =