۲۷ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۲۶
کد خبرنگار: 2297
کد خبر: 83824124
۰ نفر

برچسب‌ها

انعکاس فوری اخبار از شایعات پیشگیری می‌کند

تهران- ایرنا- استاندار تهران گفت: انعکاس فوری اخبار از سوی فعالان رسانه و مسئولان اطلاع رسانی ادارات باعث پیشگیری از اخبار کذب و شایعات می‌شود.

انوشیروان محسنی بندپی روز سه شنبه در مراسم معارفه سرپرست جدید روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران افزود: خبرنگاران و مدیران روابط عمومی ها رابط بین مسئولان و مردم هستند آنها باید عملکرد مسئولان را به خوبی به اطلاع مردم برسانند.  

وی از اصحاب رسانه و مسئولان روابط عمومی و اطلاع رسانی ادارات خواست با انعکاس اقدامات انجام شده از سوی مسئولان امید آفرینی را بین مردم افزایش دهند.

محسنی بندپی تاکید کرد: خبرنگاران با انعکاس مشکلات جامعه، مشکلات واحدهای صنعتی، واحدهای راکد و اجرایی شدن مصوبات ستاد تنظیم بازار در سطح استان به ما کمک کنند تا بتوانیم بهترین تصمیم را اتخاذ کنیم.

 محسنی بندپی با بیان اینکه استان تهران در ابعاد مختلف امنیتی، سیاسی و اجتماعی عملکرد مناسبی داشته است، تصریح کرد: ٨٥ درصد سارقان کلانشهرها بومی و ٦٥ درصد سارقان تهران غیربومی هستند ما باید از ورود سارقان به پایتخت جلوگیری کنیم.

در این آیین معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران نیز گفت: تاکنون اقدامات خوبی در زمینه های مختلف از سوی دولتمردان انجام شده اما اطلاع رسانی در این راستا ضعیف بوده است.

 شکراله حسن بیگی همچنین افزود: ۱۰ یا ١٥ روز دیگر ستاد انتخابات ریاست جمهوری فعال می شود و از نیمه دوم امسال نیز استارت انتخابات رئیس جمهوری زده می شود.

وی با بیان اینکه انتخابات شوراهای شهر، میان دوره ای مجلس خبرگان و میان دوره مجلس شورای اسلامی را در پیش داریم، ادامه داد: باید زمینه مشارکت حداکثری انتخابات را فراهم کنیم که در این زمینه اصحاب رسانه و روابط عمومی ها می توانند نقش ارزنده ای ایفا کنند.  

 در این نشست از خدمات امین بابایی مدیرکل پیشین روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران قدردانی و محمد میرزایی خالص به عنوان سرپرست این روابط عمومی منصوب شد.

محمد میرزایی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت، پیش از این به مدت پنج سال به عنوان مدیرکل سازمان بهزیستی استان چهارمحال و بختیاری فعالیت داشته است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =