۳۲ میلیارد ریال عواید نامشروع سرباند مواد مخدر توقیف شد

بیرجند - ایرنا - معاون هماهنگ‌ کننده فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: ۳۲ میلیارد ریال از عواید نامشروع خرید و فروش مواد مخدر توسط سرباند معروف قاچاق مواد مخدر، توقیف شد.

به گزارش روز سه‌شنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمود پارسافر اظهار داشت: با توجه به تداوم برگزاری جلسات کمیته شناسایی اموال قاچاقچیان مواد مخدر در جهت مبارزه با جرم پول‌شویی، اموال یکی از سرباندهای معروف مواد مخدر که به اتهام حمل محموله سنگین مواد مخدر دستگیر شد و در زندان به سر می‌برد، بررسی و تحت نظارت قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی در بررسی اموال و دارایی‌های قاچاقچی معروف به این نتیجه رسیدند که متهم هیچ‌گونه فعالیت اقتصادی نداشته و تمامی اموال و دارایی‌های وی که به نام خود و اعضای خانواده به ثبت رسیده از طریق عواید نامشروع خرید و فروش مواد مخدر حاصل ‌شده است.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی گفت: ماموران در تحقیقات خود و با بررسی‌های فنی، حساب‌های مختلف متهم را که وجوه به ‌صورت کارت به کارت واریز و برداشت‌ شده و در یک ‌لحظه در چندین حساب جابه‌جا و انتقال شده است را شناسایی کردند و ضمن هماهنگی با مقام قضایی این حساب‌ها مسدود و ۲ باب منزل مسکونی و چهار خودرو سواری متعلق به متهم نیز توقیف شد.

وی با اشاره به ارزش ۳۲ میلیارد ریالی اموال توقیف‌شده تصریح کرد: پلیس ضمن برخورد قاطع با حمل و توزیع‌کنندگان مواد مخدر؛ با هوشیاری تراکنش‌های مالی نامشروع را در جهت مبارزه با پول‌شویی رصد کرده و بدون اغماض با مفسدان اقتصادی نیز برخورد خواهد کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =