۲۷ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۵۷
کد خبرنگار: 2233
کد خبر: 83824110
۳ نفر

برچسب‌ها

توزیع بسته های حمایتی دربین کارگران روزمزد صومعه سرا

رشت _ ایرنا _ فرمانده سپاه شهرستان صومعه سرا از توزیع ۱۰۰بسته حمایتی دربین کارگران روزمزد شهرستان صومعه سرا خبر داد و افزود: ارزش این بسته های حمایتی در مجموع به مبلغ ۴۰۰میلیون ریال بود.

سرهنگ جهانبخش آرمان روز سه شنبه با اشاره به اینکه معنویت از مولفه های مهم قدرت جمهوری اسلامی است، اظهار داشت: همدلی واتحاد در گذر از بحران  های سخت انقلاب همه کاستی ها را پوشش داده و جلوه های زیبایی را در صفحه تاریخ ترسیم کرده است.
وی فعالیت های جهادی تمام اقشار را در زمان بحران کرونا قابل تقدیر دانست وافزود: تمام تلاش های مدافعان سلامت و گروه های جهادی وخیران ریشه در اعتقادات دینی و انقلابی ملت دارد که این امر تفاوت بارز جمهوری اسلامی رابا سایر کشورهای دیگر آشکار کرده است.
وی با اشاره به اینکه با رزمایش کمک مومنانه صحنه های دوران دفاع مقدس را مرور می کنیم، افزود: با استفاده از ظرفیت رسانه ها باید این تلاش ها و اقدامات به بهترین شکل به تصویر کشیده شود.
فرمانده سپاه شهرستان صومعه سرا در ادامه عنوان کرد : با هماهنگی و هم افزایی که در شهرستان ایجاد شد، مردم پای کار آمدند و توانستند رزمایش کمک مومنانه را به نحو احسن اجرا کنند و این اقدام هم در راستای حمایت از کارگران به صورت غافلگیرانه و یکباره انجام شد.
بسیج سازندگی سپاه شهرستان صومعه سرا در راستای طرح مواسات، همدلی و کمک مومنانه دراقدامی شایسته و ارزشمند، با رعایت و حفظ شان کارگران روزمزد شهرستان را بصورت ناشناس با خودروی شخصی برای اهدابسته های حمایتی به مقر سپاه هدایت کردندو سپس بسته های حمایتی را دربین کارگران روزمزد توزیع کردند.
شهرستان صومعه سرا با حدود ۱۳۰هزار نفر جمعیت سه بخش مرکزی، تولمات و گوراب زرمیخ در ۲۵ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =