برگزیدگان پنجمین جشنواره بچه‌های محراب اعلام شد

تهران-ایرنا- فرهنگسرای اخلاق برگزیدگان پنجمین جشنواره بچه‌های محراب ویژه پسران کودک و نوجوان در رشته‌های مکبری و موذنی را اعلام کرد.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا از فرهنگسرای اخلاق، پس از فراخوان پنجمین جشنواره بچه‌های محراب در فضای مجازی در رشته مکبری (رده سنی ۸ تا ۱۲ ساله) و رشته موذنی (رده سنی ۱۲ تا ۱۶ ساله) در ماه مبارک رمضان و برگزاری مرحله داوری زیرنظر هیات داوران به سرپرستی فرض‌الله محمدپورکنزق، از ۲۵۰ فیلم ارسالی کودکان و نوجوانان در رشته‌های مکبری و موذنی ۱۴ نفر در رشته مکبری و ۱۴ نفر در رشته موذنی برگزیده شدند.

این جشنواره در راستای تکریم و اشاعه سنت حسنه مکبری و اذان‌گویی برگزار شد و کودکان و نوجوانان در رده‌های سنی ۸ تا ۱۲ ساله و ۱۲ تا ۱۶ ساله، فیلم یک دقیقه‌ای از مکبری و اذان‌گویی خود را از طریق فضای مجازی به دبیرخانه مسابقه ارسال ‌کردند و هیات داوران نیز برای شاخصه‌های «رعایت ترتیب»، «صوت و لحن»، «صحت قرائت و فصاحت» و «آراستگی ظاهری»، آثار شرکت‌کنندگان را ارزیابی و افرادی را که در هر رشته مکبری و موذنی امتیاز بالاتری کسب کردند، انتخاب کردند.

براساس این گزارش، به برگزیدگان این جشنواره به شرح ذیل، هدیه و لوح تقدیر اهدا خواهد شد:

الف) رشته مکبری (رده سنی ۸ تا ۱۲ سال)؛ محمد پورحسینی، ابوالفضل محسنی، محمد نوریان، محمدحسین سوییزی، امیراحسان امیرقاسمی، محمدتقی توازنی، محمدمهراد تراب‌نژاد، محمدسعید قاضی‌مقدم، سیدمحمدعلی نورانی، سیدعرشیا مشتاقی‌زاده، امیرعباس نعیمی، سیدمحمدمبین سیادتی، حسین نقیبی و حسین حاتمی.

ب) رشته موذنی (رده سنی ۱۲ تا ۱۶ سال)؛ امیررضا سرادقی، امیرعباس سروری، حسین طاهرخانی، سیدعلی نورانی، علی بلوچی، محمدمهدی فتحی، محمدجواد کشاورز، امیرحسن فرشچی، امیرعباس ضیایی‌کیا، محمدطه خادمی، سیدعلی خاموشی، محمدامین عادلیان، محمد درودیان و محمدجواد اطاعتی‌فرد.

پنجمین جشنواره بچه‌های محراب به مناسبت ماه مبارک رمضان در قالب ویژه برنامه «شهر خدا، شهر همدلی» سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در راستای تجلیل و تکریم و اشاعه سنت حسنه اذان‌گویی و مکبری، بین پسران در رده سنی ۸ تا ۱۲ ساله در رشته مکبری و نوجوانان ۱۲ تا ۱۶ ساله در رشته موذنی در بستر فضای مجازی برگزار شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =