۲۷ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۲۳:۲۸
کد خبرنگار: 1822
کد خبر: 83824045
۰ نفر

برچسب‌ها

شهریه مدارس غیردولتی بر اساس سال گذشته پرداخت می‌شود

کرمان - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به دغدغه برخی والدین در خصوص پرداخت شهریه مدارس غیردولتی گفت: شهریه مدارس غیردولتی تا اطلاع ثانوی بر اساس شهریه سال تحصیلی گذشته محسوب و با متخلفان در این زمینه برخورد قانونی می‌شود.

احمد اسکندری نسب شبانگاه سه‌شنبه در گفت‌ و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به تحصیل بیش از ۱۹ درصد دانش‌آموزان استان در مدارس غیردولتی  افزود: به منظور پیگیری وضعیت ثبت‌نام و روند تحصیل دانش‌آموزان در مدارس غیر دولتی آموزش و پرورش استان  کمیته نظارت بر مدارس غیر دولتی در قالب پروژه مهر  تشکیل شده و فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی با بیان اینکه افزایش شهریه‌ها مطابق الگوی شهریه خواهد بود تصریح کرد: میزان افزایش شهریه بعد از اعلام شورای سیاست‌گذاری مدارس غیر دولتی کشور اعلام خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان تاکید کرد: مدیران مدارس غیر دولتی موظف هستند پوستر نرخ شهریه را در معرض دید اولیا و مراجعین قرار دهند.

اسکندری‌نسب با بیان اینکه دریافت هزینه خدمات از قبیل تغذیه بین روز، لباس متحدالشکل، ایاب ذهاب و هزینه کلاس‌های تابستانی و فعالیت‌های غیر درسی باید با هماهنگی و موافقت انجمن اولیا و مربیان مدرسه و کسب موافقت شورای نظارت بر مدارس غیر دولتی منظقه یا شهرستان اخذ شود تاکید کرد: استفاده از این خدمات کاملاً اختیاری بوده و دریافت هر گونه وجهی تحت این عناوین در هنگام ثبت نام ممنوع است.

وی توانمندسازی کارکنان مدارس غیردولتی را ضرورتی انکارناپذیر در راستای ارتقا کیفیت فعالیت‌های آموزشی و پرورشی دانست.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =