۲۷ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۵۴
کد خبرنگار: 2303
کد خبر: 83824011
۰ نفر

برچسب‌ها

قماربازان پایتخت رصد می‌شوند

تهران- ایرنا- فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: برخورد با قماربازی چه در فضای مجازی و چه در فضای حقیقی به صورت جدی و ویژه در دستور کار پلیس است و قماربازان رصد می‌شوند.

سردار حسین رحیمی روز سه‌شنبه در حاشیه برگزاری سی‌وششمین طرح رعد پلیس تهران و در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: قماربازان باید بدانند که پلیس آنان را رصد می‌کند.

وی ادامه داد: طی ماه گذشته پلیس تهران بیش از هشت قمارخانه را شناسایی و بالغ ‌بر از ۷۰ نفر از کسانی که در این مکان‌ها قمار می‌کردند را دستگیر کرد.

سردار رحیمی گفت: قماربازان در فضای مجازی نیز تحت پیگیری پلیس تهران هستند و این مبارزه بی‌امان با این افراد همچنان با قدرت در حال انجام است.

به گزارش ایرنا قمار به ظاهر یک تفریح و سرگرمی است اما به دلیل همراهی با جایزه‌های مادی و بازی با سرنوشت انسان‌ها به یک پدیده پیچیده و غیرمعمولی تبدیل می‌شود.

 آرزوی رسیدن به موفقیت، مبارزه با سرنوشت، تجربه احساسات فوق‌العاده و ثروتمند شدن آسان و سریع از گذشته‌های دور تا به امروز وجود داشته و قمار از نظر قماربازان به این احساسات پاسخ می‌دهد اما مشکل اینجاست که از قدیم گفته‌اند: قمار، بازی برد و باخت است و بخت همیشه با قمارباز همراه نیست.

معنای این سخن آن است که یک فرد می‌تواند در قمارهای حساس، همه دارایی و هستی خویش را ببازد و از دست بدهد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =