۲۷ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۵۰
کد خبرنگار: 908
کد خبر: 83824005
۲ نفر

برچسب‌ها

محمدرضا نادری‌گیسور معاون خبر ایرنا شد

تهران- ایرنا- «محمدرضا نوروزپور» مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) «محمدرضا نادری‌گیسور» را به‌عنوان معاون خبر این رسانه منصوب و معرفی کرد.

محمدرضا نادری گیسور امروز (سه‌شنبه، ۲۷ خرداد) و در مراسمی با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران کل ایرنا کار خود را به عنوان معاون خبر این خبرگزاری آغاز کرد.

در حکم مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) خطاب به محمدرضا نادری گیسور آمده است: 

نظر به دانش، تخصص و سوابق جنابعالی بر اساس این ابلاغ به عنوان«معاون خبر» خبرگزاری جمهوری اسلامی منصوب می­‌شوید.

اهتمام به روزنامه­‌نگاری با کیفیت و دور از حاشیه که همواره از شاخص­ها و ویژگی­های مبرز خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان نمونه تراز خبرگزاری ملی بوده است، ارتقای کیفیت تولیدات ایرنا، افزایش دقت و سرعت در انتشار خبر، برنامه‌­ریزی برای حضور موثر در شبکه­های اجتماعی و ارتقاء ضریب نفوذ تولیدات ایرنا، توسعه کمی و کیفی تولیدات چندرسانه‌­ای، توجه به دیپلماسی دیجیتال و استفاده حداکثری از ظرفیت زبان­‌های خارجی، چه در سایت و چه در شبکه‌­های اجتماعی، ارتباط موثر با بدنه مدیریتی دولت، بهره­مندی همه جانبه از ظرفیت کم نظیر مراکز و دفاتر داخل و خارج از کشور و توجه ویژه به سرمایه انسانی شایسته ایرنا و ارتقاء حس همدلی، همراهی و تعامل مشفقانه و حرفه­‌ای درون سازمانی از مهمترین انتظارات در این دوره مدیریتی است.

ضروری است برای تولید و انتشار موثر و هنرمندانه محصولات خبری متنوع از دستاوردهای کلان نظام، ذیل هدایت­‌های داهیانه مقام معظم رهبری و تبیین خدمات ارزشمند و مغفول واقع شده دولت تدبیر و امید در هفت سال گذشته به عنوان سند موفقیت و سربلندی نظام اسلامی و تلاش برای تهیه گزارش ایران ۱۴۰۰ به عنوان شاخصی برای ورود کشور به قرن جدید، برنامه­‌ریزی و اقدام ویژه­ انجام شود. همچنین لازم است صدای ملت شریف ایران و نقش مهم آنها در محصولات خبری ایرنا بیش از گذشته شنیده و دیده شود.

محمدرضا نادری گیسور از خبرنگاران باسابقه ایرنا است که بیش از ۲۷ سال در مسئولیت های مختلف اعم از خبرنگار، دبیر، سردبیر و مدیرکل در بخش‌های مختلف خبرگزاری رسمی کشور فعالیت کرده است. خبرنگار حوزه های آموزش و پرورش، مجلس و ریاست جمهوری، سردبیر گروه‌های فرهنگی، گزارش و میزگردهای خبری، آسیا و اقیانوسیه، اخبار شب و مدیریت نظارت و ارزشیابی خبر؛ از جمله سوابق حرفه ای او است. او همچنین سابقه چند سال مدیرکلی اخبار داخلی و مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی ایرنا را در کارنامه خود دارد.

نادری گیسور به دلیل دو دوره حضور به عنوان رییس دفتر ایرنا در مادرید و نایب رییسی اتحادیه خبرنگاران خارجی اسپانیا، تجارب ارزنده حرفه ای نیز در عرصه بین المللی به دست آورده است. آخرین مسئولیت او، معاونت مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور بوده است.

نادری همچنین در طول سه دهه اخیر با روزنامه های مختلف نظیر ایران، ایرانیان، صبح امروز، انتخاب و جام جم و در مسئولیت های گوناگون همچون خبرنگار، دبیر، معاون سردبیر و معاون مدیرعامل همکاری داشته است.

او مدرس روزنامه نگاری است و کتاب اصول روزنامه نگاری آنلاین از جمله آثار و تالیفات او به شمار می رود. نادری، مدرک کارشناسی علوم سیاسی از دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد در رشته علوم ارتباطات اجتماعی دارد و در مقطع دکتری علوم سیاسی نیز تحصیل کرده است.

پدرام الوندی پیش از نادری و از اول بهمن ۹۷ معاون خبر ایرنا بود، وی اکنون مشاور مدیرعامل ایرناست.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =