برج میلاد تهران از ابتدای تیرماه بازگشایی می‌شود

تهران-ایرنا- روابط عمومی مجموعه برج میلاد اعلام کرد: این مجموعه پس از چهار ماه تعطیلی به دلیل شیوع ویروس کرونا، از یکشنبه (اول تیرماه) با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی بازگشایی می‌شود.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی برج میلاد، این برج به عنوان ششمین برج مخابراتی دنیا و یکی از مهمترین اماکن فرهنگی و گردشگری پایتخت، از اول تیرماه با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی میزبان گردشگران و بازدیدکنندگان خواهد بود.

تمامی رستوران‌ها و کافه‌های داخل مجموعه برج میلاد نیز با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مصوب ستاد ملی کرونا میزبان علاقه‌مندان است.

بازدید شهروندان از این مجموعه برای رعایت فاصله اجتماعی با محدودیت ظرفیت انجام خواهد گرفت و اولویت با افرادی خواهد بود که به صورت اینترنتی بلیت‌ بازدید تهیه کنند.

تمامی کارکنان و بازدیدکنندگان قبل و پس از حضور در مجموعه، باید دستورالعمل‌های بهداشتی اعلام شده را به صورت کامل رعایت کنند.

مواردی که رعایت آنها قبل از ورود به مجموعه برج میلاد ضروری است به شرح ذیل است: بازدیدکنندگان تا حد امکان، قبل از ورود به مجموعه برج میلاد نسبت به تهیه بلیت الکترونیکی از سایت اینترنتی برج میلاد تهران اقدام کنند.

همچنین تهیه بلیت از طریق گیشه فروش بلیت صرفاً با کارت‌های اعتباری بانک‌ها امکان‌پذیر است و فروش بلیت با پول نقد انجام نمی‌گیرد.

پوشش ماسک از بدو ورود به مجموعه تا پایان بازدید برای تمامی بازدیدکنندگان الزامی خواهد بود و از ورود بازدیدکنندگان بدون ماسک جلوگیری خواهد شد.

برای پیشگیری از انتقال بیماری‌های حاد تنفسی (کرونا) سنجش حرارت بدون تماس و با کمک تب‌سنج از تمامی بازدیدکنندگان، به هنگام ورود به برج میلاد صورت می‌گیرد و امکان ورود افراد به برج با درجه تب بالا و یا دیگر علائم بیماری وجود ندارد.

تمام مراحل بازدید با رعایت فاصله اجتماعی بازدیدکنندگان و راهنمایان گردشگری مجموعه برج میلاد صورت خواهد گرفت.

براساس این گزارش، همراه آوردن وسایل اضافی ممنوع است و به دلیل حفظ فاصله اجتماعی، پذیرش مراجعان در کابین‌های آسانسور با محدودیت صورت می‌گیرد.

مسیر و زمان بازدید از مجموعه برج میلاد با رعایت فاصله اجتماعی و ملاحظات بهداشتی طراحی شده است و بازدیدکنندگان برای حفظ ایمنی باید از همراه آوردن کودکان زیر هفت سال و افراد سالخورده خودداری کنند.

زمان پذیرش در این مجموعه از ساعت ۱۰ تا ۲۳ است و به علاقه‌مندان توصیه می‌شود بلیت را در همان روزی که قصد بازدید دارند خریداری کنند.

برنامه‌ها، کنسرت‌ها، همایش‌ها و تمامی بخش‌های گردشگری و تفریحی برج میلاد تهران از اسفندماه ۹۸ به دلیل مقابله با شیوع بیماری کرونا تعطیل شد، این برج یک برج مخابراتی چندمنظوره‌ در شمال غربی پایتخت است که به عنوان نماد تهران مدرن، از نقاط مختلف شهر دیده می‌شود.

برج میلاد با ارتفاع ۴۳۵ متر، بلندترین برج ایران به شمار می‌رود و با ۱۳ هزار متر زیربنا از نظر وسعت کاربری سازه رأس برج در میان تمامی برج‌های مخابراتی دنیا مقام نخست را دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha