معاون اقتصادی پرسپولیس: باید حسن نیتمان را به برانکو نشان بدهیم

تهران- ایرنا- معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس گفت: باید ابتدا به برانکو پرداختی داشته باشیم و زمانی که او حسن نیت ما را ببیند به طور حتم به باشگاه کمک خواهد کرد.

رضا یلوه روز سه شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران مقابل باشگاه پرسپولیس، در مورد مشکلات مالی باشگاه و پرونده‌های این تیم در فیفا گفت: کارگزار به تعهدات خود عمل کرده اما میزان بدهی‌های باشگاه بیشتر از میزان تعهدات است. در تلاش هستیم تا میزان درآمدزایی باشگاه را گسترده‌تر کنیم و بتوانیم شرکت‌های بیشتری را به عنوان حامی مالی داشته باشیم. دنبال راهکار مناسب برای درآمدزایی بیشتر برای پرسپولیس هستیم. امیدوارم تا چند ماه آینده تمام بدهی‌های انباشته شده را تسویه کنیم.

وی در مورد اینکه آیا امکان خصوصی‌سازی وجود دارد یا خیر، تصریح کرد: شخص وزیر به شدت پیگیر خصوصی سازی است و حتی تمام مجوزهای لازم را از هیات دولت گرفته و هر هفته هم با رییس سازمان خصوصی سازی جلسات را برگزار می‌کند. امیدوارم طبق برنامه زمانبندی تا شهریورماه شاهد واگذاری سهام در بورس باشیم.

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه کارگزار باشگاه قصد خرید سهام باشگاه را دارد، تصریح کرد: در این مورد چیزی نشنیدم. وقتی سهام وارد بورس شود، هر کسی می تواند برای خرید اقدام کند.

وی در رابطه با اینکه گفته می‌شود پرسپولیس به غیر از بدهی، حدود ۴۰ میلیارد از برخی منابع طلب دارد، تصریح کرد: گروه مالی باشگاه پیگیر این قضیه هستند و مطالبات را پیگیری می‌کنیم. عدد دقیق این طلب‌ها هنوز مشخص نیست اما پس از مشخص شدن رقم، برای وصول مطالبات اقدام خواهیم کرد.

یلوه در مورد میزان پرداختی به بازیکنان تیم هم تصریح کرد: ۶ بازیکن ما از فصل قبل مطالبات دارند و در تلاش هستیم آنها را پرداخت کنیم. مطالبات امسال هم طبق زمانبندی پرداخت خواهیم کرد.

وی در مورد آخرین شرایط پرونده برانکو تصریح کرد: مهدی رسول‌پناه سرپرست باشگاه طی روزهای آتی خبرهای خوبی را در مورد این پرونده به اطلاع هواداران خواهد رساند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا برانکو حاضر شده برای دریافت مطالباتش به پرسپولیس تخفیف بدهد، تصریح کرد: تمام این‌ها در مذاکرات مشخص خواهد شد. باید قدم به قدم پیش برویم و ابتدا پرداختی داشته باشیم. برانکو هم حسن نیست ما را ببیند  کنار خواهد آمد. امیدواریم که این مشکلات هم حل شود.

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس در خصوص پرداخت مطالبات بازیکنان خارجی اسن تیم (بوژیدار رادوشوویچ و بشار رسن) هم گفت: قطعا مطالبات را پرداخت خواهیم کرد رسول پناه هم خبرهای خوبی خواهد داشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =