نماینده ولی‌فقیه در مازندران: نیروهای انقلاب باید یکصدا باشند

ساری - ایرنا - نماینده ولی‌فقیه در مازندران گفت : با توجه به حساسیت شرایط کنونی کشور ، تمامی نیروهای انقلاب از مسئولان تا مردم باید در خروج از این شرایط حساس یک‌صدا باشند و وارد میدان شوند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین محمدباقر محمدی لائینی روز سه شنبه در مراسم معارفه فرمانده جدید سپاه کربلای مازندران افزود : فرمانده جدید سپاه با توجه به اصالت مازندرانی باید نسبت به استان احساس تکلیف بیشتری داشته باشد و وظایف دو چندانی را بر دوش خود سنگین ببیند.

وی همدلی و همراهی را نیازمند توسعه مازندران و کشور دانست و ادامه داد : کشور در شرایط حساسی قرار دارد که بیش از هر زمان دیگری نیازمند همصدایی است.

نماینده ولی فقیه در مازندران تفرقه وشکاف میان نیروهای انقلاب را مانع رسیدن به اهداف انقلاب و همچنین مانع تقویت کشور در برابر دشمنان عنوان کرد و گفت : دشمن بشدت به دنبال ایجاد تفرقه میان نیروهای نظامی ، مسئولان و مردم است.

 وی افزود : امسال از سوی مقام معظم رهبری سال جهش تولید نامگذاری شده است و مازندران برای پیشبرد اهداف توسعه ای و خدمتگزاری به مردم نیازمند همدلی همه نیروهای استان است.

محمدی لایینی سپاه را بازوی انقلاب و مسئولان در استان ها معرفی کرد و افزود : استان مازندران ظرفیت های بالایی دارد که باید در مسیر محرومیت زدایی و توسعه استفاده شود.

در این مراسم سرهنگ سیاوش مسلمی به عنوان فرمانده جدید سپاه کربلای مازندران معرفی و جایگزین سردار محمدحسین بابایی شد. بابایی از سال ۹۳ فرماندهی سپاه کربلای مازندران را بر عهده داشت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =