۲۷ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۰۳
کد خبرنگار: 1250
کد خبر: 83823789
۰ نفر

برچسب‌ها

احداث کمربندجنوبی دماوند ترافیک شرق استان تهران را می‌کاهد

تهران – ایرنا - فرماندار شهرستان دماوند گفت: کمربندی جنوبی دماوند از جمله پروژه های مهم منطقه است که با تحقق آن، ۸۰ درصد از رفاه، امنیت و آسایش استان تهران تامین می شود.

مهدی حیدری روز سه شنبه در نشست شورای ترافیک شهرستان که با حضور اعضای شورا در فرمانداری دماوند برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به اینکه موضوعات ترافیکی در منطقه از اهمیت خاصی برخوردار است می‌طلبد که با همفکری، به گونه‌ای عمل کنیم تا روند وضعیت خدمات شهری برای مردم آسان‌تر شود.

وی در خصوص پروژه کمربندی جنوبی دماوندبه عنوان مطالبه عمومی، قدیمی و یکی از پروژه‌های اصلی و مهم شهرستان، ادامه داد: این مطالبه تنها مدنظر فرماندار دماوند، نماینده مجلس و استاندار تهران نیست، بلکه همه مدیران را درگیر می‌کند و تمام نمایندگان مجلس به ویژه نمایندگان استان تهران باید پای کار باشند زیرا متاسفانه در گذشته این پروژه صرفا با اسم شهرستان دماوند پیگیری می‌شد، در حالی که با تحقق آن، ۸۰ درصد از رفاه، امنیت و آسایش استان تهران تامین می‌شود.

فرماندار شهرستان دماوند تصریح کرد: با توجه به حجم ترافیک در بلوار آیت الله خامنه ای شهر دماوند به دلیل نبود کمربندی، شهروندان دماوندی در پایان هر هفته خود را در منازل حبس می‌کنند؛ در صورت عدم اتخاذ تصمیمات مناسب در خصوص کمربندی دماوند و ایجاد چالش برای شهروندان، سیاست‌گذاری‌های جدیدی در نظر خواهیم گرفت.

حیدری در ادامه در خصوص طرح زیرگذر پل شلمبه نیز گفت: نشستی با امور منابع آب استان و شهرداری دماوند برگزار شد و مقرر گردید که شهرداری مدارک مربوط را به امور آب ارائه کند که در این خصوص عملکرد حوزه فنی قابل پذیرش نیست.

وی با اشاره به اینکه تاخیر در اجرای پروژه جاده صالح‌آباد به دلیل مشکلات فنی در حین کار است و نگرانی برای اجرای کار وجود ندارد، تصریح کرد: برخی از قسمت‌های جاده صالح آباد نیز نیاز به زیرسازی دارد و این در حالی است که قرارداد در خصوص روکش آسفالت وجود دارد و مابقی کار، نیازمند دستور از سوی کارفرماست و در این راستا درخواستی به وزارتخانه در خصوص تامین بودجه اضافی ارائه شد.

این مقام مسئول همچنین در خصوص مشکلات جاده کیلان و تردد کامیون‌ها در این محور نیز گفت: بازدیدی با حضور نماینده پلیس‌راه، فرمانداری و راهداری از محل صورت خواهد گرفت و با در نظر گرفتن مسیر جایگزین، محدودیت ارتفاع و نوع سازه مورد بررسی قرار می‌گیرد.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =