۲۷ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۰۲
کد خبرنگار: 860
کد خبر: 83823711
۰ نفر

برچسب‌ها

ورود به ادارات بروجرد بدون ماسک ممنوع است

بروجرد - ایرنا - معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: ورود ارباب رجوع به ادارات شهرستان از هفته آینده بدون ماسک ممنوع بوده و کارکنان نیز موظف به رعایت دستورالعمل های بهداشتی براساس پروتکل های وزارت بهداشت هستند.

عبدالرحیم رحیمی روز سه شنبه درجلسه انجمن کتابخانهها و نهضت مطالعه مفید که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: هیچ گونه مقاومت و عذری در نزدن ماسک وجود ندارد، حتی اگر نیاز باشد پلیس ۱۱۰ ورود پیدا کند ، مراجعه کنندگان به ادارات باید ماسک بزنند در غیر اینصورت از ورود آنها جلوگیری می شود.

وی با بیان اینکه حدود ۳۰ تا ۳۵ اداره در شهرستان فعالیت می کنند، اضافه کرد: تمام ادارات موظف به مشارکت و همکاری در برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی امسال هستند بطوری که هر اداره جایزه سه نفر از برندگان این جشنواره را بر عهده بگیرد.

وی افزود: مشارکت آنها در تقبل پرداخت جوایز برگزیدگان جشنواره کتابخوانی رضوی که در طول دهه کرامت و مرداد ماه امسال برگزار میشود می تواند نقش موثری در تشویق به کتابخوانی و شرکت در این جشنواره داشته باشد.

رحیمی یادآور شد: این تصمیم در جلسه شورای اداری نیز مطرح می شود، سقف کارت های هدیه برای هر اداره سه نفر با مبلغ هر کارت ۱۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است ولی اداراتی هستند که تعداد بیشتری را تقبل کرده اند.

وی افزود: چنانچه ادارات، شرکت کننده ای در جشنواره کتابخوانی رضوی نداشته باشد باز هم موظف به تقبل جایزه برای سه نفر از برندگان این جشنواره هستند.

رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بروجرد گفت: تاکنون ۶ هزار نفر در این شهرستان در جشنواره کتابخوانی رضوی ثبت نام کرده اند و شرکت در این جشنواره تا پایان تیرماه تمدید شده است.

داوود پهلوان افزود: اختتامیه جشنواره همزمان با دهه کرامت در مرداد ماه برگزار می شود و با توجه به شیوع کرونا ، جشنواره کتابخوانی رضوی امسال فقط بصورت آنلاین و مجازی بوده است که در رده های سنی کودک، نوجوان، جوان و بزرگسال برگزار می شود.

رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بروجرد یادآور شد: این جشنواره بصورت فردی، گروهی و خانوادگی برگزار می شود و کتاب های برای هر بخش  که با هداف آشنایی با زندگی و سیره ائمه معمصومین است ، مشخص شده است.

پهلوان گفت: با توجه به شیوع کرونا و تعطیلی کتابخانه های عمومی، پیگیری و دعوت به مشارکت مردم در جشنواره کتابخوانی رضوی بصورت مجازی انجام شد و با توجه به مشارکت خوبی که سال گذشته مردم در این جشنواره داشتند ؛ پیش بینی می شود امسال نیز مشارکت خوبی داشته باشند.

رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بروجرد گفت: تمهیدات بهداشتی به منظور پیشگیری از کرونا در نظر گرفته شده است که با رعایت آن دستورالمعمل ها ، بزودی کتابخانه های عمومی بازگشایی می شوند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha