۲۷ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۵۲
کد خبرنگار: 1934
کد خبر: 83823627
۰ نفر

برچسب‌ها

فرماندار رزن: مجوز تاکسی در مسیرهای برون شهری نداده‌ایم

همدان- ایرنا- فرماندار رزن گفت: هیچگونه مجوزی برای مسافرکشی توسط تاکسی‌ها در مسیرهای برون شهری توسط این مجموعه داده نشده‌است.

رضا سلامتی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: بر اساس بررسی های صورت گرفته حتی در دوره های قبل از فرمانداری من نیز چنین مجوزی صادر نشده است چرا که هیچ عقل سلیمی به دنبال طرح و تایید مصوبه خلاف قانونی نمی رود.

وی اضافه کرد: هر مصوبه ای در شورای ترافیک بررسی سپس از همین شورا در مرکز استان مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت تایید به اجرا در می آید.

فرماندار رزن ادامه داد: این مجموعه نه تنها مصوبه ای برای فعالیت تاکسی در مسیرهای برون شهری نداشته بلکه ممنوعیت فعالیت و جابجایی مسافر در مسیرهای برون شهری در جلسات مختلف طرح و بررسی شده است.

سلامتی بیان کرد: همچنین فرمانداری در چند نوبت و در جلسات متعدد بر ضرورت برخورد قانونی با این قبیل رانندگان متخلف تاکید کرده و در قانون نقش هر نهاد و مجموعه ای که باید با این تخلف برخورد کند مشخص است.

وی خروج تاکسی‌ها را از سطح شهر رزن خلاف قانون اعلام و اضافه کرد: این مجموعه در چند نوبت اقدام به برخورد و جمع آوری ایستگاه های پیش بینی شده در رزن برای تردد تاکسی های برون شهری کرده است.

وی اظهار داشت: اوایل فعالیتم در رزن شماری از تاکسی داران درخواستی مبنی بر ارائه مجوز برای مسافر کشی در مسیرهای برون شهری را ارائه کردند که به آنها اعلام کردم تنها در صورت تغییر پلاک خودرو به «ع» (عمومی) اجازه فعالیت دارند.

صبح امروز بر اثر تصادف رخ به رخ  ۲ دستگاه تاکسی پراید در مسیر قره درجزین از توابع شهرستان رزن استان همدان ۲ راننده و سه سرنشین فوت و پنج سرنشین دیگر به شدت مجروح شدند.

سرهنگ رضا عزیزی رییس پلیس راه استان همدان تجاوز به چب یکی از تاکسی ها پراید را عامل بروز این سانحه عنوان کرده و  فرمانداری رزن را نیز به علت رعایت نکردن الزمات قانونی و دولتی و اعطای مجوز مسافرکشی به ۳۰ تاکسی در برون شهر مقصر شناخته بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =