رانندگان تاکسی نکات بهداشتی حمل مسافر را رعایت کنند

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری خرم‌آباد گفت: رانندگان تاکسی باید نکات بهداشتی حمل مسافر را تا زمان کنترل ویروس کرونا رعایت کنند.

مسعود ارمغان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در اوج شیوع ویروس کرونا دستورالعملی مبنی بر رعایت پروتکل های بهداشتی در ناوگان حمل و نقل عمومی شهری اجرایی شد که هر تاکسی مجاز به سوار کردن تعداد محدود مسافر است این دستورالعمل همچنان ادامه دارد و رانندگان باید توصیه های بهداشتی را رعایت کنند.

وی اظهار داشت: چهارگشت خودرویی در مسیرها، ناوگان حمل و نقل عمومی را کنترل می کنند و تذکرات لازم برای استفاده از ماسک و دستکش را به آنها انتقال می دهند.

مدیر عامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری خرم‌آباد بیان کرد: دریافت وجه نقد از مسافران باید طبق رعایت نکات بهداشتی و با استفاده از دستکش های یکبار مصرف انجام شود.

ارمغان ادامه داد: بسیاری از رانندگان تعداد محدودی مسافر را جابجا می کنند اما در صورتی که تاکسیرانان موارد را رعایت نکند طبق قانون برخورد می شود.

وی با اشاره به فعالیت تنها یک سوم از ناوگان حمل و نقل عمومی شهرداری خرم آباد گفت: همچنین اتوبوس های شرکت واحد ملزم به سوار کردن ۱۱ تا ۱۵ مسافر هستند.

ارمغان افزود: رعایت دستورالعمل های بهداشتی و محدود شدن ناوگان حمل و نقل عمومی بنا به توصیه های ستاد استانی کرونا بوده و تا پایان محدودیت ها موارد اعمال می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =