معاون فرماندار مرند بر ضرورت جمع آوری متکدیان از سطح شهر تاکید کرد

تبریز- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ویژه مرند بر ضرورت جمع آوری متکدیان از سطح شهر تاکید کرد و گفت: دستگاه های مسوول در امر جمع آوری متکدیان، به وظایف قانونی خود در این خصوص بهتر عمل کنند.

تبریز- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ویژه مرند گفت: دستگاه های ذیربط در امر جمع آوری متکدیان، به وظایف قانونی خود در این خصوص بهتر عمل نمایند.

 علی شیخ پور روز سه شنبه در جلسه ستاد ساماندهی متکدیان شهرستان مرند در مورد علل و عوامل پدیده تکدی گری اظهار کرد: عوامل اجتماعی و اقتصادی از جمله موارد موثر در پدیده تکدی گری در جامعه هستند.

وی افزود: این پدیده اجتماعی در شهرهای بزرگ بیشتر به چشم می خورد و معمولا اینها بیشتر به صورت سازمان یافته حرکت می کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان ویژه مرند خاطرنشان کرد: متاسفانه در شهر مرند این پدیده وجود دارد و مورد اعتراض مردم قرار می گیرد که البته در سنین پائین تر هم دیده شده است.

وی با اشاره به دستور امام (ره) برای تاسیس کمیته امداد به منظور حمایت از افراد بی بضاعت پس از پیروزی انقلاب اسلامی گفت: بعضی از افراد بصورت شبکه و فردی و نه از روی نیاز، بلکه بعنوان یک شغل و حرفه، تکدی گری می کنند که باید این گونه افراد شناسایی و توسط مسوولین و نهادهای مربوط از سطح شهر جمع آوری شوند.

شیخ پور یادآوری کرد: همکاری و هماهنگی کلیه دستگاههای متولی در جمع آوری متکدیان از سطح شهر ضروری است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =