راه‌اندازی «مرکز رشد» فضایی برای توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان

تهران - ایرنا - رئیس پژوهشگاه ارتباطات گفت: مرکز رشد پژوهشگاه ارتباطات تا پایان سال در پارک فناوری اطلاعات افتتاح می‌شود.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، «وحید یزدانیان» در جلسه مشترک پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات با محوریت اجرای مرکز رشد که در محل پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار شد، ضمن بیان اینکه پژوهشگاه مؤسس و والد پارک است، گفت: همکاری پژوهشگاه و پارک تأثیر مضاعفی بر رشد شرکت‌های دانش‌بنیان این حوزه خواهد داشت.

وی ادامه داد: پژوهشگاه در اجرای مرکز رشد کاملاً جدی بوده و آمادگی کامل وجود دارد تا کارهای اجرایی را شروع کنیم و هم‌زمان پیگیری مجوزهای لازم را انجام خواهیم داد.

یزدانیان تأکید کرد: تا پایان سال مرکز رشد افتتاح می‌شود.

همچنین صدیق رئیس پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات در این جلسه اظهار کرد: برای مرکز رشد فضایی اختصاص خواهیم داد و کمیته مشترکی تشکیل دهیم تا به‌سرعت مرکز رشد ایجاد شود.

وی با بیان اینکه مجوز مرکز رشد از وزارت علوم پیگیری خواهد شد، گفت: حضور مرکز رشد پژوهشگاه در پارک می‌تواند امتیازات بیشتری برای شرکت‌ها داشته باشد.

بر اساس این گزارش، یزدانیان و هیات همراه، از ساختمان‌های پیشنهادی جهت استقرار مرکز رشد در پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات بازدید به عمل آورد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha