۲ دستگاه تب سنج حرارتی در فرودگاه بین المللی بندرعباس بهره برداری شد

بندرعباس - ایرنا - ۲ دستگاه دوربین تب سنج حرارتی در محل ورودی و خروجی ترمینال مسافری فرودگاه بین المللی بندرعباس نصب و بهره‌برداری شد.

فرماندار بندرعباس دوشنبه شب در آیین بهره‌برداری از این دوربین های حرارتی اظهار داشت:‌ نصب این دوربین ها کنترل بهتر حرارت بدن مسافران را در ورودی و خروجی فرودگاه بین المللی بندرعباس فراهم کرده و از ترافیک ناشی از طب سنجی افراد جلوگیری می‌کند.

عزیزاله کناری ادامه داد: بدین ترتیب افراد مبتلا به بیماری کووید ۱۹ در همین جا شناسایی و به مسوولان بهداشت و درمان معرفی می شوند.

وی یاداور شد: این دوربین ها تولید داخل بوده و به گفته مسوولان فرودگاه بین المللی بندرعباس دارای دقت بالایی هستند که میزان دقت کنترل و تسلط بر مسافران ورودی و خروجی را افزایش می دهند.

مدیرکل فرودگاه بین المللی بندرعباس هم در این آیین خاطر نشان کرد: عملیات سم زدایی و میکروب زدایی تمام قسمت‌های این فرودگاه، اتوبوس ها و سایر تجهیزاتی که مسافران با آن‌ها در تماس هستند به صورت روزانه انجام می‌شود.

ابوذر ضیایی همچنین ابراز داشت: سعی شده با نصب علائم مسافران فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند و تقاضا داریم ترجیحاً کسی برای استقبال از مسافران به فرودگاه مراجعه نکند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =