۵۷.۵ میلیارد ریال اعتبار به شرکت عمران عالیشهر بوشهر اختصاص یافت

بوشهر-ایرنا- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر گفت: در نشست کمیته برنامه‌‎ریزی شهرستان بوشهر از محل تملک دارایی سرمایه‌ای ۵۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار برای این شرکت مصوب شد.

علی مقاتلی روز سه‌شنبه در جمع خبرنگاران افزود: این میزان اعتبار برای پرداخت مطالبات پروژه‌های تکمیل‌ استخر، مجتمع فرهنگی و هنری  و سه مدرسه اختصاص است.

وی بیان کرد: بخشی از این اعتبارات نیز برای تکمیل پروژه‎های در دست ساخت از جمله مرکز جامع بهداشتی درمانی و سه مدرسه  درفازهای ۲، ۳ و ۴ این شهر جدید هزینه خواهد شد.

مقاتلی ادامه داد: اختصاص این میزان اعتبار، در کنار تامین بودجه  از محل منابع این شرکت در روند اجرای پروژه‌ها و اتمام و بهره‌برداری از آنها تاثیر بسزایی دارد.

وی با تاکید بر تسریع در تکمیل طرح‌های نیمه تمام اظهار داشت: با توجه به اجرای پروژه ‌ای تاثیر گذار در بخش‌های مختلف در سال‌های اخیر، تکمیل پروژه‌های عمرانی نیمه تمام در اولویت برنامه‌های شرکت عمران عالیشهر قرار دارد.

مقاتلی افزود: هم اکنون بیش از ۱۰ پروژه روبنایی و زیربنایی در شهر جدید عالیشهر از محل منابع شرکت عمران در حوزه‌های آماده سازی، آموزشی، درمانی، فرهنگی و ورزشی در دست اجرا است که انتظار می‌رود اتمام پروژه‌ها باعث رضایت‌مندی بیشتر شهروندان عالیشهر شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =